Club Starr – Havlíčkův Brod

Club Starr zahájil svůj provoz otevřením Disco clubu v listopadu 2013, od té doby pořádá každý víkend disco večery. V posledních měsících prošly vnitřní prostory rozsáhlou rekonstrukcí a nově byla také otevřena venkovní zahrádka bezprostředně navazující na Disco club. 

V září 2018 byl po kompletní rekonstrukci nově otevřen i Bar Starr, nacházející se v prvním patře budovy, který bude nabízet využití v daleko širším měřítku než stávající prostory. Několikrát měsíčně zde budou probíhat živé koncerty kapel a prostory je možné též pronajmout, či nabídnou se službou „Na klíč“ k soukromým akcím, jako jsou stužkovací, maturitní, vánoční večírky, svatby, oslavy narozenin, dětské oslavy a další.

Bar Starr FB Bar

Vítáme vás v nově otevřeném baru Starr, můžete si poslechnout koncerty živé hudby, či posedět na venkovní zahrádce, kde jsou denně nabízeny grilované speciality a zároveň je možné si nově zrekonstruované prostory pronajmout k soukromým akcím. Součástí nabídky svatebního dne je též apartmá pro novomanžele.

Otevírací doba:

Bar    
ne – čt:  17:00 – 22:00
pá, so:  17:00 – 08:00

Venkovní zahrádka (v zadní spodní části budovy, vchod z uličky mezi objekty)
denně: 17:00 – 22:00

Disco club Starr FB Disco

Disco club Starr nabízí každý pátek i sobotu nově zrekonstruované prostředí, ve kterém najdete příjemné posezení, mix skvělé hudby a milou obsluhu.

Otevírací doba:

pátek a sobota: 20:00 – 05:00

Žižkova 3070, Havlíčkův Brod, 580 01 +420 773 658 889 Web

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory