Záhadný produkt naší planety pro UFO

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhadný produkt naší planety pro UFO
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes budeme pátrat po něčem co slouží jako zdroj paliva pro UFO. Poněkud záhadná forma tohoto prvku jak se zdá může být přírodního původu.
V popisu na stránkách Internetu se píše o jakési prastaré hmotě vytvořené při explozi ve vesmíru.
Je více než pravděpodobné že se tento stavební materiál dostal na naší planetu zřejmě při kolizi s jinou mnohem starší planetou.


Popis jakéhosi konečného produktu v podobě Muscovia 115. Nedokáži žádnou standardní metodou přesně lokalizovat ani detekovat. Vše tak zůstane ve formě úvahy. Příklad ztrouchnivělého pařezu je zcela reálný. Cesta která mě dovedla na místo přírodního jevu. Byla předem určena tokem přívalové vody která vymlela docela hluboké koryto. Pádem do tohoto koryta by došlo nejspíše k vážnému zranění. Ale je tu ten fakt že v tomto místě se z nenadání zjevila právě ona záhadná modrá koule.


Nenásledovala žádná reakce ze strany záhadného přírodního jevu. Jak by se na první pohled mohlo zdát.
Setkání v mnoha dalších případech se popisuje vždy a pouze takto. Stručně řečeno cosi vylétlo ze ztrouchnivělého pařezu možná to i zářilo a ihned zmizelo neznámo kam. Znám jen jednoho jediného může a jednu ženu. Kteří shodně popisují celou událost. V jejich popisu je však zdrojem cosi co nelze přesně identifikovat. O pařezu v tomto případě nebude řeč. V sázce je úplněk měsíce a znovu pradávný hřbitov.
Konkrétní informace k palivu pro pohon a zbraňové systémy UFO nechám na pozadí vyjádření Boba Lazara.
Dostupné informace naleznete ve složce.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Napište mi prosím kdo máte odvahu a podělte se o svůj zážitek ve shodném pozorování neznámého přírodního jevu.
Autorem dnešního tématu je fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory