Vimana – Vzdušná a vesmírná plavidla

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu analýza jedné z Vimán. Na světě najdeme hned několik odborníků na takováto historická vzdušná i vesmírná plavidla. Je smutné když se zúčastňují válek bohů a to na naší planetě.
Není tomu tak vždy. Za zneužití takovýchto prostředků mohou mnohdy částečně božští a částečně pozemští potomci. 

Protože jsou nadmíru majetničtí. Může se klidně stát to kdy za použití jedné ze zbraní bohů nebude na naší planetě sedm let pršet. Několik let neuvidíme ani duhu. A to nepopisuji ty nejhorší zbraně popsané v indických eposech.
Přesto se našel jeden muž jehož jméno naleznete v audio nahrávce. Co zde dál naleznete je popis jedné z Vimán.

Ve skutečnosti hovořím o jedné bezpilotní. Podle analýzy slouží zřejmě asi jako akumulátor. Ve skutečnosti může deaktivovat naše jaderné zbraně. Jsou to poslové míru. Jaký avatár převtělený do fyzického těla je asi řídí vám zcela přesně neřeknu. Jaké by asi bylo pro vás potkat běžně ve svém okolí ne zcela přirozenou postavu jako z filmu.

Je pravděpodobné kdy takováto postava může být daleko mohutnější než ta naše. Dalším znakem božskosti bude namodralá kůže. Nelze tak přesně identifikovat zda jde o jinou látku rozpuštěnou v krvi. Dalším možným prvkem je modré zbarvení jako prostředek proti některému konkrétnímu škodlivému záření.

Nebo zaručuje život v daleko chladnějším nebo teplejším podnebí. Nemohu to nijak fyzicky zhodnotit. Na rozdíl od samotných Vimán doplněných o plastiky částí vyobrazených zvířat.

Závěrem malá vsuvka tato je bohužel v anglickém jazyce :
https://www.youtube.com/watch?v=01sVLTO8xmo

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Asi mnoho lidí by si přálo setkat se s avatáry v podobě Boha tváří v tvář. Někdo měl to štěstí a možnost zahlédnout třeba jen Vimánu. Úvahu na toto téma napsal Jiří Zelenka stálý dopisovatel magazínu HBhistory.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory