Uzavřená Ley linie

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Uzavřená Ley linie
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu dekódování záhady spojené s naší planetou. Naše planeta je živá a plná energie. To je to slovo energie. Krom účtu za spotřebované kilowatthodiny elektrické energie ji nijak dál nevnímáme.  Ale to je velká chyba.

Stavíme si dům a nedáváme pozor. Zrovna ten náš může stát na některé zemské linii. Zda je to dobré nebo špatné. Musíte se rozhodnout jaká bude vaše dnešní úvaha.

Ta moje je jednoznačná. Žiji v domě který má duši. Jako osoba vnímavá k energiím naší planety. Jsem došel k názoru podělit se o část vědomostí které mám. Ale nejdříve si prosím nastudujte jedno kratičké dílo. Od pro vás  neznámého spisovatele a fotografa Jaroslava Svobody. Toto naleznete na zde přiložené adrese. Kterou zadáte do svého počítače –  http://www.rodovystatek.cz/zemske_vyzarovani.htm  .

Dnešní tematický celek doprovodí několik fotografií.  A zcela nová audio nahrávka.

Nesmíte prosím předem zapomenout nastudovat již zmíněnou studii o zemských energiích z článku „Zemské vyzařování, linie a zóny“ od pana Svobody.

 To je pro dnešek asi vše. Tak nezapomeňte.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka:

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání. U zcela nového tématického celku v projektu D.

Dnešní díl pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory