Sci-fi jako realita

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Sci-fi jako realita
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu analýza jedné velice záhadné předpovědi. Kdosi vyřknul skoro něco co se ve velkém podobá prokletí celé naší planety. Možná to netušíte takovémuto velice záludnému proroctví dnes mnohdy předchází jistá filmová předloha. Osobou která na samém sklonku života předurčila náš svět k zániku nebyl nikdo jiný. Než známá bulharská nevidomá vědma.

Vlastním jménem Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova.
Dne 11. srpna 1996 nás však na věky opustila. Její vlastní osud se sní moc nemazlil.
A přesto dostala tak obrovský dar kterým je možné vidět budoucnost. Věřte mi je to danajský dar. Představa že vidíte odcházet své blízké. A vy nemůžete nic udělat. To co vidíte je krátký děj který předchází velice zásadní událost ve vašem životě.

Následně na to přichází den „D“. Ten den vám zatrne i ve vašem životě se cosi změní a to ne vždy k dobrému. Otázka je co můžete pro tento nezvratný osud udělat vy. Na svět přišla zcela nová moderní metoda jak zvěčnit tento nepředvídatelný osud světa. Představa že nikdo nezná odpověď. Vám asi drásá svědomí. Našim moderním prostředkem je kino, televize a nebo poslech rozhlasového přijímače.
Nebudu vás dále napínat. Vše odhalíte sami v našem dnešním tématu. A znovu malý hudební doprovod :
https://www.youtube.com/watch?v=0G-XAyBDWdw

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Dnešní úvaha zbude jenom na vás. Nový tématický celek s obrázky připravil fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory