Nektar bohů – Nalákat neznámé bytosti

Dobrý den vážení posluchači. V dnešním netradičním tématu se zaměříme na několik možností jak za pomoci omamné látky a hudby nalákat neznámé bytosti. Každý má svoje libůstky.

V bájích a pověstech mnohdy narazíme na určitý nespecifikovaný detail. V nové úvaze na takovéto téma se pokusím zhmotnit nebo alespoň navodit určitý rituál k tomuto účelu. V jaké podobě předložit bohům onu božskou ambrozii. Podle řecké mytologie musíme hledat za božskou ambrozií pokrm nebo nápoj bohů. Kdo údajně tento nápoj vypije nebo pokrm zkonzumuje může se stát nesmrtelným.

Otázka je, kde takováto květina na výrobu nápoje nebo pokrmu roste. Možná je to pevnina. V druhém případě tak může růst hluboko na dně některého moře. Nalezl jsem několik indicií. V prvním díle se tak budu věnovat záhadné květině.
V následném druhém díle půjde o to jak vyloudit tón a nalákat bohy. Zda se nám aspoň na malou chvilku nezjeví ze svého úkrytu.

Takováto realita může být pro někoho zcela zdrcující. Osoba která hodlá obdarovat některého z bohů hudbou nebo záhadnou božskou ambrozií. Má dozajista něco společného ve svých genech. Nedokáži přesně odhalit co to je.
Ve skutečnosti to může být nějaký velice sofistikovaný mimosmyslový kontakt. V tomto případě nepůjde o zpěv pro překrásnou květinu.

Každá květina má dozajista svoji vlastní vrozenou harmonii aby tak nalákala hmyz a ptáky. V dalším případě vrhá na hmyz a drobné ptáčky sající nektar onu božskou ambrozii v podobě velké dávky kofeinu.
Následuje malá vsuvka o kofeinu : YouTube

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Máte za sebou dávkování kofeinu. Je to v pořádku. V příštím díle je na řadě hudba. Dnešní úvahu sestavil z dostupného materiálu stálý dopisovatel a fotograf Jiří Zelenka pro magazín záhad na HBhistory.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory