Záhadný Flash Gordon

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhadný Flash Gordon
Loading
/

Dobrý den. Dnes je na programu analýza záhadného pilota. Nejen to další záhadou je kde přišel ke svému raketskútru. Přirovnání mojí dnešní analýzy ke komiksu je pouhá zástěrka pro zasmání.

Ten kdo má zájem. Znovu nastuduje konkurenční informace od dvou velice známých spisovatelů a ředitele muzea z dalekého Turecka. Pan Erich von Däniken má jak je vidět plánek jednoho ze dvou motorů.

Naopak pan Miloslav Stingl vyfotografoval a popsal neznámého pilota. Který si jen tak poletuje v Tichomoří. A občas si zaletí i na nám dobře známý Velikonoční ostrov. Kdo je podle vás na tom nejlépe. Zřejmě asi ředitel muzea z dalekého Turecka. Ten má oboje. Ale co je očividně vidět. Všechno dohromady to postrádá hlavu.

Představa že se mám nechat potetovat po celém těle. Jen proto abych mohl vypadat jako pilot ve skafandru. Kdo má zájem analyzovat co vlastně drží ředitel Tureckého muzea v ruce. Musí dokonale nastudovat dnešní galerii obrázků a zcela novou audio nahrávku.

Jako bonbónek malý hudební doprovod zde :

 

Galerie obrázků:

Audio nahrávka:

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Ten kdo se nechal dokonale potetovat a nemá raketskútr asi nikdy Flash Gordon nebude. Dnešní téma z oblasti nového jednomístného dopravního prostředku připravil fotograf Jiří Zelenka (Wikimedia Commons).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory