Záhada nekonvenčního pohonu

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada nekonvenčního pohonu
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu pátrání  po nekonvenčním pohonu. Paní inženýrka Kavya Vaddadi čeká každým dnem moji závěrečnou zprávu o nekonvenčním pohonu záhadného vzdušného plavidla Abydos airship. Jsem sice na stopě v pátrání po určitých typech nekonvenčních pohonů a záhadných druhů paliva.

Ale dohledat tak dokonalou nekonvenční pohonnou jednotku. Kterou mají dnes prozatím, snad a pouze asi jen neidentifikované prostředky neznámých entit přicházejících ze samotného vesmíru. Je tu i další jistá možnost. Armády vyspělých zemí světa  již mohou disponovat nálezy stejných nekonvenčních pohonných jednotek.

Jedna docela zajímavá pohonná jednotka zřejmě poháněla auto. Šlo o  projekt,  který uskutečnil sám Nikola Tesla.

Takovéto auto nemělo motor, jaký známe z vlastního auta. Projektová dokumentace takového pohonu a nejspíše i jedna celá kompletní jednotka určená pro pohon automobilu. Je dnes neznámo kde.

Na řadě je úvaha. Najdete ji v dnešním novém díle.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Jaká bude vaše dnešní úvaha nedokáži odhadnout. Přesto Vám děkuji za pozornost. Autorem dnešního dílu fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory