Seminář Okinawa Karate a Kobudo

HBhistory Podcast
HBhistory Podcast
Seminář Okinawa Karate a Kobudo
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu zcela nový tematický celek o bojovém umění z Okinawy.

Jde ve skutečnosti o seminář zaměřený na Kobudo. Zde se můžete naučit praktickému cvičení technik s nářadím pro bojové umění z ostrova Okinawy.

Samostudium mnohdy vede k nedokonalému zvládnutí techniky boje se zbraní. Následek je ten, když se techniku naučíme špatně. Je těžké tomuto zlozvyku následně odvyknout. Proto je tu seminář zaměřený na praktickou výuku s instruktorem. Jeho úkolem je dohled na to aby se daná technika cvičila dokonale bez zafiksování chyb do svého podvědomí.

Datum nejbližšího semináře je 26. a 27. září 2020 a to v budově velké tělocvičny (Gymnázium – ulice Štáflova č. p. 1958 Havlíčkův Brod). Další podrobnější informace naleznete v galerii obrázků.

Co následuje krátká ukázka bojového umění ze semináře místní havlíčkobrodské školy Okinawa Karate a Kobudo. Tuto naleznete na adrese : https://youtu.be/0t0-eR99AIQ .

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Nezapomeňte prosím udělat něco pro rozvoj svojí osobnosti. Je ale možné se zcela prakticky připravit i na nenadálý a nečekaný útok. To však záleží pouze a jenom na Vás. Jak se dokážete včas na takovouto událost připravit.Dnešní tematický celek věnovaný semináři Kobudo pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

Sdílej:

You may also like...

Translate »