Seminář Okinawa Karate a Kobudo

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Seminář Okinawa Karate a Kobudo
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu zcela nový tematický celek o bojovém umění z Okinawy.

Jde ve skutečnosti o seminář zaměřený na Kobudo. Zde se můžete naučit praktickému cvičení technik s nářadím pro bojové umění z ostrova Okinawy.

Samostudium mnohdy vede k nedokonalému zvládnutí techniky boje se zbraní. Následek je ten, když se techniku naučíme špatně. Je těžké tomuto zlozvyku následně odvyknout. Proto je tu seminář zaměřený na praktickou výuku s instruktorem. Jeho úkolem je dohled na to aby se daná technika cvičila dokonale bez zafiksování chyb do svého podvědomí.

Datum nejbližšího semináře je 26. a 27. září 2020 a to v budově velké tělocvičny (Gymnázium – ulice Štáflova č. p. 1958 Havlíčkův Brod). Další podrobnější informace naleznete v galerii obrázků.

Co následuje krátká ukázka bojového umění ze semináře místní havlíčkobrodské školy Okinawa Karate a Kobudo. Tuto naleznete na adrese : https://youtu.be/0t0-eR99AIQ .

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Nezapomeňte prosím udělat něco pro rozvoj svojí osobnosti. Je ale možné se zcela prakticky připravit i na nenadálý a nečekaný útok. To však záleží pouze a jenom na Vás. Jak se dokážete včas na takovouto událost připravit.Dnešní tematický celek věnovaný semináři Kobudo pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory