Prahu posedl ďábel

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu rozbor proroctví.

Viditelně nejsou příliš příznivá. Ještě hůře vám bude, když si nastudujete proroctví samotné věštkyně Baby Wangy. A to bude platit i pro ostatní národy světa. O čem vypovídá takovéto proroctví. Zakopejte potraviny a vodu do země. Ale i přesto, budete konzumovat pouze bahno a hmyz.

Musíme se však tak trochu porozhlédnout do hloubky našich vlastních proroctví. O čem do detailu hovoří. Tak ta nejznámější sepsal právě Alois Jirásek.
Pro čtenáře nejsou příznivá. Ukazují sice zpět do dob minulých. Jejich osobitý děj jakoby se odehrával teprve v budoucnu.

K tomu všemu se přidává i záhadný historický název města Prajága (jedno ze sedmi posvátných měst hinduismu). Každý z nás naše hlavní město dozajista zná pod jménem Praha. A denně sleduje co se tamodehrává a to mnohdy v přímém přenosu.

Běžný občan kroutí hlavou, hubuje a proklíná.
Mnohdy je takovéto prokletí vážná věc. Pro město o kterém se hovoří že do něho vstupuje samotný ďábel to bude po Babylonu dozajista katastrofa.
Popsáno zde bylo mnoho ukrutností a toho překrásného jenom poskrovnu. I přesto, že Češi rádi strkají hlavu do písku a mnoho problémů hází za hlavu. Pořádného vůdce si zvolit nedokáží.Pokaždé se to jenom vymstí ale vždy jen těm nejobyčejnějším, slušným a poctivým lidem.

Podle proroctví až nastane ten osudný den, kdy město posedlé ďáblem kdosi sprovodí ze světa. V ten den, kdy ohnivá střela z nebeského vozu dopadne na Vyšehrad a potom na celou Prahu.K tomu všemu se do cesty připlétají záhadné kruhy z kovu ukryté kdesi v našem hlavním městě. Mohou to být právě ty, skrze které prostupuje ďábel z podsvětí. A více už vám neprozradím.

Malá vsuvka zde :
https://www.youtube.com/watch?v=zR6rJ3hUFyg

Galerie obrázků :


Audio nahrávka :

Co na úplný závěr. Staré proroctví hovoří zřetelně. Proto všichni poctiví opusťte Prahu včas. Mnohdy nastane den, kdy už se ani Pán Bůh na to nemůže dívat. Dnešní úvahu napsal stálý dopisovatel Jiří Zelenka pro magazín HBhistory.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory