Lunární vozík

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Lunární vozík
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu analýza dalšího záhadného dopravního prostředku. Informace o neznámém lunárním vozíku z příběhu Škaredá hráz může být stará i několik století.

Kdo máte zájem a milujete knihy. Tak máte dnes jedinečnou možnost zapůjčit si knihu od spisovatele Eduarda Doubka. Pod názvem Na Sázavě.

Stručná charakteristika naší hledané knihy.

Sbírka pověstí, spojených s místy kolem celého toku řeky. Téměř ve všech vystupují sice nadpřirozené bytosti a úkazy, ale je to jen pláštík sociální motivace a odplaty za zlé a násilné skutky spáchané boháči a pány na chudých poddaných. Mnohé z nich mají historické jádro, které autor v poznámkách uvádí.

Cílem naší dnešní úvahy není odplata. Hledáme jistou indícii která je nepřímým důkazem návštěvy neznámé entity na naší planetě. Nepošleme proto lunární vozík ani na Měsíc a ani na Mars. Zůstaneme doma pěkně za pecí.

Další podrobné informace naleznete v galerii obrázků a zcela nové audio nahrávce.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání. Při řešení zcela nové záhady.Dnešní tématický celek o lunárním vozíku pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory