Kovaljonokův přízrak

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Kovaljonokův přízrak
Loading
/

Dobrý den Vážení posluchači záhad . Dnešním cílem je ukázat na význam zkratky UFO z anglického Unidentified Flyig Object. Mám k tomu vážný důvod. Nejsem první kdo tak učinil.

 Ten kdo nám dnes pomohl k objasnění celé nenadálé události je Sovětský kosmonaut Vladimír Vasiljevič Kovaljonok.  Nejde o událost kterou je možné pozorovat každý den. Namaloval jsem Vám proto k porovnání tři dokonalé obrázky a určil přesnou polohu. Odstranil v audio nahrávce nepřesné informace z místní hvězdárny.

Kdo má zájem pátrat a porovnat dvě identické události. Musí zapátrat na internetu. Stačí napsat jméno Ruského kosmonauta do webového vyhledávače.K dalšímu porovnání je nutné dokonale nastudovat galerii obrázků a zcela novou audio nahrávku. Jak dopadne Vaše dnešní úvaha nevím. Moje vzala za své.

Ale dávejte pozor na oběžné dráze houstne provoz vesmírných stanic. Má to háček nejsou naše.Z jednoho vesmírného objektu jsou rázem tři.  Kolik jich bude za pár let. Čeká nás snad invaze.

Je nutné uklidit nepořádek na naší planetě. Mám dojem že asi tato planeta není naše, ale nepořádek  ano. Snaha jednotlivce asi nebude to pravé ořechové. A naše hodnocení cizí entitou. To je velice závažná otázka.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. A těším se na další setkání u příštího dílu záhad z Havlíčkova Brodu. Fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory