Gastronomický remake v kavárně Ve Vile

Dobrý den Vážení posluchači již delší dobu se neobjevila žádná nová gastronomická akce v Havlíčkově Brodě. Ano, půjde o remake kterým zcela volně naváži na společnou akci dvou nerozlučných kamarádů z oblasti gastronomie Jiřího Zelenky a Josefa Landsmana z legendární „Žumpy“.

Přesuneme se tak do zcela nového prostředí kavárny Ve Vile. Její až nostalgicky vyhlížející prostředí připomínající zašlou slávu prvorepublikových kaváren. Tak to je přesně to co chybělo v našem městě.
Miluji nostalgicky vyhlížející útulné prostředí kavárny Ve Vile a zdejší zásobu nepřeberného množství výtečných dortů, kávy a dalších nápojů. Přiznám se, nejraději mám horkou čokoládu se šlehačkou a čokoládový cheesecake s džemem plným kousků ovoce.

Po dlouhé vlastní úvaze jak navrátit lesk gastronomické akci v podobě světové zahraniční kuchyně v Havlíčkově Brodě. Požádal jsem provozovatele kavárny Ve Vile pana Petra Homolku zdalipak nemá zájem o takovou akci v prostředí vlastní kavárny. To zjistíte časem. Nejen to, protože vnímám i překrásné prostředí zahrady Ve Vile a časté pořádání kulturních akcí. Nebude snad problém uspořádat i Československou diskotéku pod širým nebem. A to v podání DJ Antonína Landsmana. Nepůjde tak o poslední hity. Ale půjde o hity 70., 80. a 90. let.

V oblasti přípravy zahraničních pokrmů je připraven zcela nový tým kuchařů pod vedením místního šéfkuchaře Vincence Benda. Pro jeho několikaleté zkušenosti ze zahraničí bude vše daleko jednodušší než doposud. Nastudujte si prosím galerii obrázků. Kde je možné zhlédnout legendární fotografie. Budou zde i ty zcela nové z prostředí kavárny Ve Vile. Jaké novinky při přípravě takovéto akce proběhnou. Tak to naleznete v krátké audio nahrávce.

Galerie obrázků :

Domů » Gastronomický remake v kavárně Ve Vile

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Těším se na vaši účast. Nebojte se nezapomenu ani na ty co nenaleznou odvahu ochutnat zahraniční gastronomické speciality.
Autor Jiří Zelenka AKC Vysočina.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory