Záhadní ptačí lidé

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhadní ptačí lidé
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na řadě analýza záhadných bytostí.
Kdo z vás již viděl film Panna a netvor. Bude hned vědět o čem pojednává dnešní téma. Neomezíme se pouze na český film z roku 1978. I přesto, že nám takovéto téma tak trochu uniká. Nezklamu vás a rozšířím hledání této záhadné entity na celou naší planetu.

Jako vždy nemohu přehlédnout naše dva spisovatele. A abych to alespoň trochu genderově vyvážil. Zařadím do našeho dnešního tématu krátkou informaci od záhadoložky Jitky Lenkové.
Pátrám v druhé řadě po záhadné dřevěné tabulce Rongorongo. Text na této tabulce je stále jaksi tabu. Přesto si neustále myslím, že takováto monotónní básnička na dřevěné tabulce má něco společného se záhadnou entitou ptačích lidí.

Je více než pravděpodobné že tento záhadný oříšek nikdy nerozlousknu.
Nevím, zda takovéto téma někdy v budoucnu rozšířím. Pátrání v oblasti Středomoří je dosti náročné. Jde o Egypt, Alžír, Irák, Izrael a řadu dalších středomořských států. Jako další v pořadí jsou i státy Blízkého východu.

Záhadou je proč se zde informace tohoto typu koncentrují na poměrně malé ploše dvou kontinentů. Kdo má zájem nastuduje informace pro vlastní dokonalou úvahu.

Jako bonbónek malý hudební doprovod zde :
https://www.youtube.com/watch?v=XzTB9NFMxSs

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Dnešní tématický celek zaměřený na neznámé entity připravil fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory