Bůh Virakoča

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu analýza záhadného boha Virakoči. To co je pro nás velice zarážející. Zanechal poselství dané pouze indiánskému lidu. Takovéto záhadné poselství má dozajista šanci v budoucnu dojít k naplnění se všemi aspekty.

Pokud bude Virakoča vstřícný při svém návratu. Můžeme postoupit ve svém rozvoji daleko dopředu. Nebo také naopak. Čeká nás snad jaderný konflikt na území Spojených států amerických. Tento akt revolty může přerůst ve světový jaderný konflikt. A to díky odkazu hamižných předků.

To co dále nalezneme je popis osoby samotného Virakoči a to díky osobám jeho vlastních potomků. Je tu i jedna záhada která vznikla na základě požáru ve francouzském chrámu Notre-Dame. Nemusíme tak dále pátrat na území Francie.

Podobnou záhadu nalezneme i u nás doma na samotném vrcholu Beskyd. Jde o samotný hřeben Radhoště a jeho záhadnou sochu samotného Radegasta.
Ne, to nebude přelud. Kdo je to? Možná další neznámý potomek samotného Boha Virakoči. Jak se k nám dostal. Zřejmě sestoupil z nebes. Nebo byl na naše území deportován jako kult ze samotného Tibetu. Je to velice záludná otázka.

Musím nechat také něco na vás. Vaše úvaha může být zcela odlišná.
Tak už jenom vsuvka na samotný závěr :
https://www.youtube.com/watch?v=CnOJorQSyaI&t=30s

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Můžete se těšit i něco málo nechám napříště. Bude to něco jednoduššího v menším rozsahu spektra zlatého kotouče než dnes. Úvahu sepsal pro magazín HBhistory stálý dopisovatel Jiří Zelenka “ Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory