20 nejlepších aktů pro HBhistory od Vili foto

O Vilíkovi 

V roce 2011 jsem zakoupil první digitální zrcadlovku a navštívil jsem kurz digitální fotografie a jelikož jsem našel ve fotografovaní velké zalíbení tak jsem začal aktivně fotit. Nejradši mám lidi, proto jsem začal logicky s portrétní fotografií v domácím ateliéru v Okrouhličce, který jsem postupně vybavil zábleskovými a trvalými světly. Součástí výbavy ateliéru je také velké množství rekvizit šatů a doplňků k focení.

Díky velké konkurenci v oboru jsem hledal další možnost rozvoje firmy a hledal jsem něco nového a atraktivního pro zákazníky. Po dlouhém hledání jsem našel nový směr a zahájil jsem spolupráci s firmou Google v jejich projektu Google Street View. Po absolvování certifikačního procesu jsem začal fotit virtuální prohlídky firem ve vysoké kvalitě. Nutno dodat že od léta 2014 kdy jsem se do projektu přidal udělal Google obrovský kus práce a systém je opravdu dokonalý a stále se vylepšuje.

Abych mohl zákazníkům nabízet komplexnější služby spojil jsem své síly s dalšími renomovanými firmami z oblasti webdesignu, grafiky a tisku. Nyní tedy náš zákazník dostane vše co potřebuje na jednom místě ve špičkové kvalitě a za rozumné ceny. Abych náhodou nezakrněl tak jsem se začal učit vektorovou grafiku a více se věnuji další grafické tvorbě. Volný čas věnuji pořádání různých tématických foto akcí ze kterých máme hromadu parádních obrázků a zážitků.

Díky těmto akcím jsem potkal spousty zajímavých lidí a tak můžu zajistit také velmi šikovné modelky, vizážistky, hairstylisty a krásné lokace na focení reklamy firemních kalendářů atd. Neváhejte mě oslovit s jakýmkoli Vaším požadavkem a pokud bych náhodou něco neuměl tak určitě znám někoho kdo to umí.

Facebook   Web

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory