Tajemství chladné zbraně

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu několik témat z textů knih. A to hned z několika kontinentů najednou. První bude pověst z pera samotného Aloise Jiráska. Pod názvem „O Bruncvíkovi“. Hledá se někdo kdo nezná tuto pověst z doby křesťanské.


Následuje téma druhé staré báje a pověsti z oblasti Velké Británie. I zde se nalézá jedna unikátní chladná zbraň. V třetím předposledním tématu nalezneme další pověst o Johance z Arku. Tato jako další z řady údajně obdržela svoji chladnou zbraň od samotného archanděla Michaela. Poslední skupinou budou samotní indičtí bohové. Jak se zdá lidské životy obětují v milionech a to jenom proto. Že jejich napůl lidské a napůl božské ratolesti. Bojují mezi sebou navzájem.


Ano ona chladná zbraň patří do jiné třídy. Jde o její rychlost. Ohromnou akceleraci. Ve hře je jeden milion mrtvých vojáků najednou. Co lze k tomu všemu přičíst. Útoky jadernou zbraní. Aktivní boj s hologramem bez valného výsledku boje. Útok zbraně bez ovladače a to ovládanou jenom pouhou silou myšlenky. Nezbude nám než přesunout se k poslední chladné zbrani CHAKRAMS.
Ta jak se zdá nepatří do třídy zbraní samotných bohů.


A co na samý závěr. Nastudujte si dokonale naše dnešní téma a vše si znovu ověřte v naší nové galerii obrázků.
Pro dramatičnost malá hudební ukázka s útokem kruhové zbraně :
https://www.youtube.com/watch?v=HcYbOi8clu0

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Dnes si položíme otázku. Mohou se bohové vrátit pro svoje polobožské potomky. Musím uvážit slovo ANO ale nemohu říci slovo NE.
Autorem dnešního tématu je fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory