Nejchutnější pivo v Havlíčkově Brodě, pivnice Hnát

Aby se pivo dostalo ze sudu do půllitrů, je třeba mu trochu pomoct. To ví jistě každý, my vám ale představíme, jedinou pivnici v Havlíčkově Brodě, která čepuje pivo vzduchovým kompresorem, s jedinečnou technologií tří filtrů a nejen to!

Pokud se pohybujete v Havlíčkově Brodě a přepadla vás chuť na pivo, navštivte pivnici Hnát. Zde totiž najdete nejchutnější pivo v Havlíčkově Brodě! A jak je to možné? Je to naprosto jednoduché, pivo se čepuje vzduchovým kompresorem špičkové třídy, který má tři vzduchové filtry. Zároveň jsou sudy s pivem uskladněny ve stále teplotě a je jedno jestli je zima nebo léto sudy s pivem mají vždy stalou teplotu. Pokud teď někdo namítne, že takhle čepované pivo v sudu dlouho nevydrží, nemusí mít strach výtoč v pivnici Hnát je excelentní.

Pivnice Hnát, také nabízí svoje vlastní pivo a to jedenáctku HNÁT. Jenže tímto zdaleka nekončí, k pivu si můžete objednat hermelín, utopenec, tlačenku a další speciální vychytávky, které jistě oceníte k již tak vynikajícímu pivu. Pokud milujete posezení na zahrádce, tak i zde najdete to, co přesně hledáte. Zahrádka má samostatný vstup, na boční straně pivnice. Pokud zasednete na zahrádku, nemusíte volat na obsluhu nebo dokonce někam chodit, stačí zazvonit na bezdrátový zvonek. Přístup na zahrádku je přizpůsoben pro maminku s kočárkem kde si v letním dnu může dát příjemně chlazenou limonádu nebo malé pivo.

Pokud chcete někde oslavit narozeniny nebo posedět s větší partou kamarádu tak i zde najdete prostory přesně pro vás a kdyby se některý s kamarádů chtěl předvést může zahrát ostatním na piano.  

Ale to ještě pořád nejsme u konce. Umíte kreslit, malovat jste prostě umělec? Zde můžete po dohodě s majitelem vystavit svoje umělecké kousky a při popíjení piva se kochat tím jak jste dobrý. A jedeme dál co šachy? Pokud víte, že aspoň koníkem se táhne do písmene L tak máte možnost u šachových stolů předvést svoje umění.

Zřejmě již teď máte chuť na pivo a dozvědět se něco víc o této vynikající pivnici. Zde máte odkazy na jejich stránky, kde se dozvíte o historii nejstarší pivnice v Havlíčkově Brodě.                                           

Facebook  Web

Adresa
Reynkova 2149
580 01 Havlíčkův Brod

Kontakt a rezervace
+420 569 422 145
uhnata@uhnata.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory