Zarážející fakta z odtajněných dokumentů společnosti Pfizer

Ke konci minulého roku se na americký soud se obrátila investigativní skupina vědců, lékařů, právníků a investigativních novinářů Public Health and Medical Professionals for Transparency ve věci práv na informace s žádostí o zveřejnění dokumentů na základě kterých bylo schváleno použití vakcíny Pfizer/BioNTech.

Díky jejich tlaku musela společnost Pfizer začít zveřejňovat 500 stran měsíčně z celkového množství 250 000 stran materiálů, které dodala FDA (americký ústav pro kontrolu léčiv), na základě kterých došlo ke schválení mRNA vakcíny k nouzovému použití.

První uvolněné dokumenty stačily vydat dost “třaskavý” materiál. Studii jako první zprostředkovala naší veřejnosti doktorka Soňa Peková.

 

Postupně odtajňované dokumenty si může stáhnout a prostudovat každý. Najdete je zde: Pfizers – Documents

Statistická data z kumulativní analýzy postautorizačních nežádoucích účinků vakcíny společnosti Pfizer jasně ukazují na vysoké množství nezádoucích účinků a je alarmující, její “schválení” pro plošnou vakcinaci dětí. Paní doktorka Peková se připojila k zástupu dalších lékařů a vědců, kteří vyzývají k zastavení vakcinace.

Zdroj: Soňa Peková

Sdílej:

You may also like...

1 Response

  1. david napsal:

    jak rikaji kuraci na neco se umrit musi, denne lidi kouri a denne to lidi zabiji a rikaj na neco se umrit musi, ale kdyz jde o vakcinaci tak to resi je to paradox.
    takže jak rikaj kuřáci na něco se umřít musí a
    co tě nezabije to tě posílí to je správný postoj k vakcinaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »