Udavači a pomatenci v Havlíčkově Brodě

uprchlici.png

Nastala doba internetových sluníčkařských pomatenců?
Je to takové zamyšlení k dnešní době…

Také jste se setkali s případem příspěvku, stránky či skupiny, kterou Facebook dočasně zablokoval a po určité době opět odblokoval? Pravděpodobně šlo o dílo „aktivistických“ udavačů a hromadného nahlašování.

Všimli jste si toho, když něco občas sdílíte, třeba když se jedná o časté útoky v Evropě ze strany migrantů, či ze strany Islámu tak se to mnoha lidí dotkne? Takže pro tyto jedince je zabíjení a znásilňování Evropanů běžným činem, ani to nemusí obhajovat. Vše nazvou „fake news“ zprávami a mrtvé a znásilněné opět ožijí v jejich hlavách.

Dle mého názoru by měla být zavedena léčba všech těchto domnělých pacientů, třeba „sluníčkářská očista“ kde by se do každému jedincovi povinně tedy když třeba souhlásí s přijímaním uprchlíků, když to tedy není ždáné zlo a musíme si všichni pomáhat, tak by přeci tyto afričtí přátelé měli by upředňostňovány do těchto rodin.

Všiml jsem si také, že často internetový udavači z Havlíčkova Brodu jsou z komunity, kde se často hulí, berou drogy, chodí především po podniku Žolík. Mzdy a práci mají průměrné také jejich zájmy o víkendu jsou stejné. A právě tyto pomatenci, často nebyli ani za našimi hranicemi nejvíce rozumí migraci, Islámu, terorismu. A hromadně pak útočí na normální profily protože bohužel Facebook udavačství umožnuje.

Nemají normalní zájmy proto, osobně jsou to většinou trosky, ale sociální síť jim umožnujě velké věci.

Kéž by toto moderní udavačství a schvalování terorismu protože to migrace je bylo trestné Děkuji, občan Havlíčkova Brodu…

Petr Kalina st.

Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »