Pojďme všichni do toho! Rákosníčkovo hřiště pro Havlíčkův Brod

Bojovnice za Rákosníčkovo hřiště.
Verca Duskova    Šárka Tonarová

Ahoj všem 
Opět se na Vás obracím s prosbou. 
Momentálně se jako Havlíčkův Brod nacházíme na 1. místě, což je sice krásný, ale města umístěná pod námi, nám šlapou na paty a tak Vás chci oslovit znovu. Je to fakt pro dobrou věc a to pro naše děti  Proč jim to neumožnit?
Každý den dejte hlas Havl. Brodu v soutěži o výstavbu Rákosníčkova hřiště. Podmínkou je, že musíte dát na fb LIKE stránce Lidl Česká Republika. Poté dáte jen hlas Havl. Brodu na fb na tomto odkazu http://bit.ly/2E24ylz a druhý hlas dáte na webových stránkách Lidlu. Odkaz je tento: https://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/hlasovani/
V této skupině je opravdu spousta lidí, jsou oslovováni i zákazníci přímo na prodejně v brodském Lidlu. Ale je to jen na Vás, na hlasech veřejnosti. Zabere Vám to jen chviličku a každý den máte možnost dát dva hlasy.
Potřebujeme každý hlas, proto prosím hlasujte. Akce trvá 28.2., což je za chviličku, tak hlasujte a vydržte.

Chtěla bych i touto cestou poděkovat lidem, kteří mají tu snahu pomoct této výzvě o výstavbu hřiště, kteří se semkli a drží při sobě. Jste fakt super, jsem za Vás strašně ráda a doufám, že se ještě víc zocelíme a bude nás ještě víc.
Ty děti si to zkrátka zaslouží. 

Bojujte, každý hlas se počítá! 
Díky 

Sdílej:

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »