Podvod na bytovou jednotku Šmolovy 48 Havlíčkův Brod!

V roce 2015 srpen, natřená střecha na adrese Šmolovy 48 Havlíčkův Brod, zadavatel zakázky: Rodina Svobodova, se souhlasem členů bytové jednotky, barva červená, zakázka za 40 tis Kč: Zhotovitel zakázky: Firma MIROSLAV HOLCMAN IČ: 73664782 E-mail: miroslavholcman@seznam.cz Zahradní 1207 Havlíčkův Brod 58001 tel. 731463226.

Předmět reklamace: Po zadání zakázky, natření střechy, se začala barva loupat, již po jednom roce! Přitom původní nátěr, zelená barva, vydržela přes 10 let! Foto, špatně provedené práce, viz galerie.

Po kontaktování p. Svobodovou, ostatními členy bytové jednoty, jakož jednatelku zakázky o předložení faktury, kvůli reklamaci – její vyjádření: nemůžu fakturu najít, někam se ztratila, snažila jsem se to řešit, faktura není atd. Řemeslník Holcman nereaguje, jednalo se o vzájemnou dohodu, mezi zadavatelem a zhotovitelem?

Podle nájemníků se jednalo o dohodu mezi p. Svobodovou a řemeslníkem p. Holcmanem! V bytové jednotce již p. Svobodová nebydlí a vše přehazuje na ostatní členy bytové jednotky. Tímto varujeme ostatní před řemeslníkem p. Holcman IČ: 73664782 a jeho jednáním. Posuďte sami dle fotografii, je normální že se vám začne loupat barva, na střeše již po jednom roce od provedení práce!

Sdílej:

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »