Okaso – vzduchotechnika, klimatizace a tepelná čerpadla

Firma Okaso vznikla v roce 1993. Zabýváme se zejména montážemi a servisem vzduchotechniky, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel včetně vytápění. Postupem let se firma rozvíjela a rozšířila své činnosti o instalace ZTI, elektro, komplexní rekonstrukce technického zařízení budov, stavební práce a kominictví .

Od počátku vzniku firmy jsme úspěšně realizovali již několik stovek větších i menších zakázek.

V roce 2010 jsme otevřeli Havlíčkově Brodě svoji pobočku s prodejnou, zaměřenou především na velkoobchod a maloobchod vzduchotechniky a klimatizace včetně odborného poradenství a realizace. Druhé středisko máme v Praze.

Od roku 2017 provozujeme také kominické centrum kde Vám zajistíme nejen čištění včetně revize, ale také sanace původních komínů – opravy, vložkování, přestavby, apod. Frézování komínů. Stavby systémových komínů + montáže fasádních komínů a kouřovodů s funkcí komína.

Prodáváme, montujeme a servisujeme výrobky mnoha renomovaných značek. V roce 2019 nás čeká celá řada velkých i menších zakázek a více jsme se zaměřili na dodávky a montáže tepelných čerpadel. Nabízíme kompletní montáž tepelných čerpadel vzduch – voda nebo vzduch – vzduch. Při objednání  tepelného čerpadla nebo rekuperační jednoty do konce února 2019 obdržíte slevu 15% na zařízení. (kód: HBH20).

Okaso – čistý vzduch s úsporou energií pro Váš dům, byt nebo firmu.

Šmolovy 232 (areál letiště HB)
580 01 Havlíčkův Brod
Telefon: +420 730 514 552
E-mail: prodejna@okaso.cz
www.okaso.cz
www.facebook.com/okasovzduchotechnika

Sdílej:

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »