No to je hrůza, za socialismu museli dospělí pracovat. Já se asi picnu!

kontrola-listopad-1989_denik-630-16x9.png

Zaměstnání za socialismu? Lidé pracovali pod hrozbou kriminálu. Za minulého režimu musel mít každý dospělý občan práci. Jako potvrzení dostal razítko do občanského průkazu a na vyzvání se jím musel prokázat příslušníkům Veřejné bezpečnosti. Nemít zaměstnání byl prohřešek, který mohl být považován za příživnictví. Takhle perlí náš mainstream!!!
Pomalu to vypadá tak, že s blížícím se výročím hadráku mediální žvandalové soutěží, kdo zplodí větší blábol. Jen aby hloupým ovcím ukázal, jak chudáci malí za toho ošklivého socialismu trpěli. Takovému článku který spáchal nedávno jakýsi Podseďák se říká kapitální béééékovina.
Proboha, dospělí museli za socíku pracovat! No to je opravdu katastrofa. A co jako měli dělat? Ležet na hrbu a nechat se živit? Jen škoda, že mediální žvanda zapomněl napsat, že v době socialismu si lidé užívali školství zadarmo, zdravotní péči zadarmo a to málo, co za to mohli státu vrátit, byla jejich práce. A právě z té práce se peníze obratem vracely do kasiček na školství, zdravotnictví a důchody. Každý kdo pracoval, pracoval tedy hlavně sám na sebe.
Ano milý mediální žvando, dnes už chudáčkové dospělí nemusí pracovat, dneska mohou žít klidně a bez obav na účet jiných. Na účet svých rodičů, příbuzných, přátel, na účet svého partnera, na účet státu, na účet všech kolem. Proto nám milý mediální žvando geometrickou řadou rostou počty dávkařů a to ve státě, kde je nezaměstnanost v poslední době jedna z nejnižších. Proto tady máme milý mediální žvando početné skupiny obyvatel, kteří žijí ze sociálních dávek už ve třetí generaci. Děti z těchto rodin se učí už od pokaděných plínek, že peníze se nevydělávají prací, ale nataženou rukou na sociálce a na účet druhých. Nikdo a nic je k práci nedonutí. Dokud se najde dost ovcí, které je budou ochotné živit. Za socialismu i tyhle existence musely pracovat, aspoň symbolicky, dnes je mediální žvando musíme živit. Ano ty mladé, zdravé statné chlapy kolem metráku váhy se zlatým řetězem na krku, kterým by práce asi ublížila.
Těch lidí je tolik, že je otázkou, jak dlouho to sociální systém udrží a ještě by nám kámoši ze západu cpaly další rentiéry na účet státu. Důchodce a jejich důchody si bere do papul každý, ale ani celá armáda důchodců nespolyká tolik peněz jako asociální netáhla.
Kdy už konečně někdo začne místo urážení důchodců za to, že si po desítkách let dřiny chtějí odpočinout a dostat od státu nějakou korunu zpátky, diskutovat na téma sociální dávky pro nemakčenky? Kdy se už konečně místo blbých článků s titulem Za socialismu se muselo pracovat nebo NEBUDE na důchody, dědkové a báby třeste, kdy se už konečně se objeví série článků s velkým titulkem Nebude na SOCIální dávky, netáhla táhněte makat!!!!!!!!!!!!!!!

Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »