Nevěřím a neuvěřím….

koro Mudr.-Soňa-Peková.png

Koronavirus postupuje republikou s děsivou rychlostí, nemocní přibývají po stovkách, ve světě tisíce lidí umírají. Já již nevěřím tomu, že tahle nová metla lidstva je pouze přírodního původu. Nevěřím tomu a neuvěřím, ať si mě třeba kamenují.
Virus údajně způsobil kdosi, kdo prý v Asii spocíval pár vařených nebo pečených netopýrů. To je pohádka a blábol pro malé děti, kterým se nás světoví pohádkáři snaží uchlácholit, abychom prý „nepanikařili“, či spíš, abychom se nezačali moc ptát.
Především netopýři, krysy, opice a podobné lahůdky se v zemích Asie a Afriky jedí po celá staletí. Často z hladu. Ale nikdy se nestalo, že by výsledkem byla smrtící epidemie na kterou nikdo nemá lék. Ano, byla tu kdysi takzvaná španělská chřipka, ale ani o té se dodnes neví, co to vlastně bylo. Nicméně v moderní historii se objevilo několik nákaz. Prasečí chřipka, ptačí chřipka a ebola.
Objevily se jen v některých zemích a přesto že turistický ruch jel na plné obrátky, žádná karanténa se nekonala, Evropany, kteří se nakazili bychom mohli spočítat na prstech. A teď přišlo TOHLE. Epidemie, která se šíří po světě rychlostí blesku, kosí ve velkém a nikdo na ni nemá lék. Připadá vám to normální? Mě ne!!! Ano, přesně tak, přestávám věřit, že tohle svinstvo je dílem naštvané matky přírody.
Daleko spíš, jak ta hrůza rychle postupuje, začínám pomalu věřit tomu, že tohle svinstvo je umělého původu. Že je to megasvinstvo, která vzniklo v nějaké pokoutní laboratoři bůhví kde. Otázka je proč a nenapadá mě v souvislosti s konspiračními teoriemi nic jiného, než válka a biologická zbraň.
Konec 20. a začátek 21. století je na planetě dobou neustálých válečných konfliktů a cíleně organizovaných státních převratů. Docházejí peníze, suroviny, přírodní zdroje a svět konzumního kapitalismu neumí řešit svoje strašné ekonomické problémy jinak, než válkou, dvě už tady byly.
Proto už nevěřím, že tenhle virus vymyslela příroda. Nevěřím tomu, že v době, kdy vám medicína dokáže přišít utržené ruce a nohy, které se hýbou, dokonce i našít nový obličej, by si taková medicína neporadila s přírodním chřipkovým virem. Jedině že by se jednalo o uměle vytvořené svinstvo s maximální odolností, které bylo vyrobeno pouze k tomu, aby ničilo, zabíjelo a nedalo se zvládnout.
Otázka je, pokud je to svinstvo umělého původu, jak se dostalo ven. Náhodou nebo cíleně? To už je dneska jedno. Důležité je, pokud je to skutečně výrobek lidských rukou, aby ty zrůdy, které ho vytvořily okamžitě dodaly na trh protilátku, pokud ji mají a pak táhly ke všem čertům a před mezinárodní soud. Ale toho se zřejmě nedočkáme, spíš vůbec ne. Přece nikdo nepřizná, že dokázal vyrobit něco tak hnusného s cílem ovládat a zabíjet, a tak budou tisíce lidí umírat. Než se jako deus ex machina objeví na trhu zázračný lék a všechno se potichu zamete pod koberec. Že moje představa o tom, že koronavirus není dílo přírody, není tak zcestná, ani pomatená, svědčí názor doktorky Soni Pekové.
Česká molekulární bioložka podrobně vysvětlila, proč zastává názor, že takzvaný Coronavirus vznikl v laboratoři a v USA se kvůli tomu strhl poprask do takové míry, že na serveru Nature Medicine se objevil text, který se snaží tvrzení vyvrátit s odkazem, že jde o přirozenou mutaci! Na začátku analýzy je plné vyvrácení, na konci už se ale mluví pouze o nízké plausibilitě a o potřebě nasbírat více dat o tom, jak to tedy doopravdy je! MUDr. Soňa Peková odhalila příliš nepohodlnou pravdu a obyčejným lidem ve videu vysvětlila věci, které měly asi zůstat laické veřejnosti natrvalo zapovězeny! Ať si každý udělá vlastní názor. Článek lze zatím ještě najít pod následným odkazem. Zatím ještě nebyl smazán.
Američani kvílí, co dr. Peková světu odhalila o původu koronaviru (!) a usilují to zahrát do outu! Zbytečně, je to venku! Modleme se za Soňu Pekovou, prosím
Co je ale hlavní, svět po koronaviru už nikdy nebude takový jaký byl. Už nikdy a je to smutné. Navždy končí éra radovánek a bezstarostného přerozdělování peněz. My snad konečně pochopíme že se musíme začít starat o sebe a postavit na nohy vlastní ekonomiku. Celá slavná EU je pouze opičárna pro dny sváteční, ale ve chvíli kdy hrozí krize to je pouze monstrum na shnilých hnátách, které neumí řešit nic. Ano, končí doba radovánek.
My, kteří jsme to zažili a pokud vůbec přežijeme, už nikdy nebudeme spát klidně. Budeme navždy vědět, co je strach z neznámého a že nebezpečný nám může být vlastní příbuzný. Neudiví mě, když si po epidemii, která skončí bůhví kdy a vezme tisíce lidí s sebou, začnou rodiny doma budovat opevněné kryty. Na obranu. Už ne jen proti nepříteli zpoza hranic, ale i na obranu před vlastními sousedy. Ano svět po koronaviru už nikdy nebude stejný.

Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »