Místo pro zdejší feťáky !!

misto

Přes den klidné místo místních prodejců kde se nechá v klidu projít pod tímto přístřeškem ale, když opustí místo svého prodeje stane se s toho místo pro zdejší feťáky. Skupinka místních co si zde chodí zapálit marihuanovou cigaretu zvaná joint (špek, brko, páv, prásk, brčko, buřt, čoud, štráf, brho) jenže nezůstanou jen u toho JOINTA. Již několikrát se tam našli injekční jehly a stříkačky a jsou zde i prováděny sexuální hrátky jedinců. Otravný smrad z těchto jointů vadí i místním v paneláku, kteří si stěžují (nižší patra). Jelikož je i problém večer tímto místem projít kvůli agresi měla by se na taková místa zaměřit Městská Policie.

Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

  1. Radim napsal:

    město by mělo řešit horší věci než označovat aroma z marihuany za problém. Naše město ohrožujou mnohem závažnější faktory, které zůstávají přehlíženy. Tohle vymyslel jen pitomec, co by si rád zahulil, ale neposlali mu práska.

  2. Rybykone napsal:

    Tak tohke napíše pouze naprostej omezenec který není informovan a žije podle toho co mu řekli rodiče na zakladce kde ho sikanovali a dělali z něj hovno. Pokud by to bylo problémové misto uz by se něco dělo spíš by se měla policie zaměřit na lidi co chodej po městě a beztrestně rezou lidi co sem jim,, nelíbí “ a hlavně člověk neco od článku čeká ale tohle..tupost..

  3. Čestmír Tecl napsal:

    Prosimtě podepiš se pod tohle umělecké dílo (sarkasmus). Třeba bych ti pomohl v psaní smysluplných článků, nebo aspoň s češtinou. Díky :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Translate »