Masáže pro muže Jihlava

Masáže pro muže, komplexní servis pro muže v Jihlavě

Jmenuji se Sarah alias Sára, něco málo o mně.

Jsem certifikovaná masérka.  Z vlastní zkušenosti vím, jak mě dokážou relaxační (ne-erotické) či erotické masáže nabudit a zregenerovat nejen po fyzické, ale zejména po psychické stránce. Na masáže a Wellness služby jsem docházela od roku 2000. Postupem času jsem masážní techniky odkoukala a v rámci vzájemných masáží se zdokonalila, tak že jsem masírovala své rodinné příslušníky a blízké přátelé.

Protože byli s masážemi spokojeni a často je vyžadovali. Rozhodla jsem se jako druhou profesi věnovat se masážím profesionálně se specializací na masáže pro muže. V rámci přípravy jsem absolvovala řadu masážních kurzů a v roce 2016 založila živnost (Masérské, rekondiční a regenerační služby).

Klasické relaxační masáže pro muže. Duševní a fyzická relaxace pro muže v Jihlavě.

Klasická relaxační masáž

Klasická relaxační masáž hraje důležitou roli zejména při prevenci řady onemocnění pohybových, ale i při chřipce. Má velice blahodárný relaxační účinek pro celý organismus.

Masáž lávovými kameny

Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37-40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

Čokoládová masáž

Ošetření začíná nejprve kávovým peelingem z kávových zrn, následuje masáž těla horkou čokoládou, a na závěr celé čokoládové procedury si užijete relaxaci v zábalu.

Erotické masáže pro muže, dokonalá relaxace.

Masáž penisu

Začínáme relaxační masáží dolních končetin. Následuje masáž penisu, začnu jemně dráždit žalud a uzdičku pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je oddalovat Vaše vyvrcholení.

Indická masáž hlavy + antistresová masáž

Indická masáž hlavy + antistresová masáž šíje a ramen, výrazně ulevuje od psychického napětí a s tím souvisejícího stresu. Nedílnou součástí indické masáže hlavy je, antistresové masáž šíje a ramen. Zpravidla si lidé neuvědomují souvislost mezi výše uvedenými příznaky (psychické napětí, stres, bolesti hlavy) a strnulostí šíje a ramen.

Bambusová masáž

Bambusová masáž je technika s použitím nahřátých bambusových tyčí o různých délkách, má uvolňující, zklidňující a drenážní vlastnosti. Masáž je ideální pro muže, díky stimulaci nervových a svalových vláken, které se díky intenzivnějšímu tlaku na tyče zesilují. Naopak při nižším tlaku svalstvo uvolňují a zklidňující. U žen i (mužů) je bambusová masáž, účinným bojem proti celulitidě. Nebo prevencí proti celulitidě tzv. Pomerančové kůži.

Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je kůra, která Vás zbaví moha toxinů z pokožky i těla. Včelí med má blahodárné účinky nejen pokožku, ale i na vnitřní orgány. Medová masáž je zároveň velmi účinnou prevencí proti stresu, únavě a řadě dalších civilizačních chorob. Není tedy žádným překvapením, že Medová detoxikační masáž je rok od roku populárnější i mezi muži. Včelí med dodá Vašemu tělu řadu minerálů a stopových prvků, které s dalšími složkami působí blahodárně na celý organismus.

Masáž „Tenga egg“

Masáž „Tenga Egg“, vyhovuje mužům s běžnou velikostí penisu, ale i mužům s nadprůměrnou velkostí penisu, což je v některých extrémních případech pro sexuální partnerky, nepříjemné až bolestivé.

Koupele pro muže s erotickou masáží

Procedura „Koupele pro muže s masáží“ je zaměřena na Váš pasivní odpočinek a relaxaci, při kterém se dokonale uvolníte a zregenerujte nejen tělo, ale i Vaší mysl. Součástí procedury je „Koupel ve vaně“ a celotělová „Relaxační erotická masáž“. Celková atmosféra je podtržena, příjemnou relaxační hudbou a vonnými svíčkami.

Noční erotická masáž pro muže

Nechcete být doma sám, v televizi nic nedávají a obrázky pro dospělé znáte již zpaměti? Nabídka „NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE“, je určena pouze pro seriózní muže, kteří se umí pobavit i bez alkoholu. Velmi ráda se opět shledám s muži, se kterými se znám z předešlých setkání. Noční erotická masáž pro muže, zahájení od 20:00 hodin.

Relaxační erotická masáž pro muže

Relaxační erotická masáž pro muže je nejžádanější v rámci poskytovaných služeb.  Níže uvedené praktiky a techniky erotických masáží uvádějí muže do naprosté extáze nebo naopak do naprostého klidu, záleží na Vaší momentální náladě a potřebě. Relaxační erotická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Intimní kadeřnictví pro muže.

Intimní kadeřnictví poskytuji jako PLACENOU individuální proceduru. Nebo zcela  ZDARMA formou bonusu ke všem erotickým masážím. Oholím Vás bezbolestně a bezpečně, bez nepříjemných pocitů a následků, při holení intimních partií, dle Vašeho přání.

Ceník služeb Másáže pro muže Jihlava

 
Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Translate »