MACRON DOUFÁ, ŽE BABIČCE V KÓMATU PO ÚDERU POLICIE NA ŽLUTÉ VESTY SE V HLAVĚ “KONEČNĚ ROZSVÍTÍ”

macron-woman-640x480-755x340.jpg

Francouzský prezident Emmanuel Macron řekl novinám, že doufá, že ta 73-letá protestující ze Žlutých vest, která je v kómatu s těžkým zraněním hlavy po úderu policie v Nice, nabude po tomto incidentu „moudrost“.
Anti-globalistická aktivistka Genevieve Legy zůstává v pondělí na intenzivní péči poté, co policie agresivně zasáhla proti lidem, kteří vzdorovali sobotními zákazu protestů.
Reportér Associated Press viděl Legy, která mávala duhovou vlajkou s označením „Mír“, jak padá na chodník do tratoliště krve prýštící z její hlavy.
V interview publikovaném v pondělním v Nice Matin Macron poukazuje, že Legay se nechovala „odpovědně“, k čemuž říkal, že „křehcí“ lidé by neměli vstupovat na „místa která jsou vyhlášena jako zakázaná.“
Dodal: „Přeji jí rychlé zotavení a snad i zformování nějaké moudrosti.“
Při násilnostech během protestů Žlutých vest bylo zraněno nejméně 2 000 lidí.
Takové vyjádření jaké vypustil z pusy francouzský prezident je vulgární, spratkovské a nedůstojné hlavy státu. A naše (j) elity mlčí!!! Co na to Mádl s Issovou?
Kdyby něco takového vypustil z úst prezident Miloš Zeman, tak se kavárna vzteky protrhne. Pokud evropskou unii vedou takoví jedinci, tak čím dřív se rozpadne, tím lépe. Je ale zarážející, jak málo se u nás mluví a píše o situaci ve Francii, která připomíná málem občanskou válku. Kdyby se něco takového stalo v Rusku byli bychom denně zaplavování kvantem „zaručeně seriozních informací“ z místa dění. Zprávy by toho byly plné, samozvaní odborníci z vyděšení by o tom plkali na všech veřejnoprávních kanálech, komentátoři by komentovali, mleli pantem, sluncoidní ochránci práv by svolávali na Rusko embargo včetně humanitárního bombardováni. Toto se děje přímo v srdci velké eurobrusele a ono je ticho po pěšině!!!! Že by mediální manipulátoři nedostali ještě ty správné noty?

Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »