Kup si svého migranta za vlastní peníze

migrant

Jestliže si většina občanů něco nepřeje a Brusel nám to přesto nařizuje, tak žádná demokracie neexistuje, naopak nám hrozí ztráta suverenity, byť hezky balená do hesla o solidaritě.
Částka 10 000 eur na jednoho migranta. Tuto cenu stanovila EU za to, že budeme ochotni přijmout v nějakém časovém horizontu blíže neurčený počet migrantů. Bůhví jak Brusel k takové částce došel, protože to pokryje náklady na jednoho migranta sotva na pár měsíců. A tady je řeč jen o nákladech na základní životní potřeby, bydlení, jídlo, kapesné , zdravotní péče. Za tu dobu se nám ale migrant z naprosto odlišné kulturní země začlenit nestihne. Podle rozpočtu různých neziskovek, například Centrum pro integraci a migraci, se náklady na integraci těchto lidí pohybují v řádech desítek milionů korun. A to je jen začátek, protože pak nastane takzvané slučování rodin kdy budeme muset přijmout v extrémních případech třeba i třicet příbuzných.
TOHLE migrační krizi nevyřeší. Jakmile bude mít Evropa povinný přerozdělovací mechanismus, tak nebude síla která by tu lavinu zastavila. Už to nebude věc politiků v dané zemi, ale úřední procedura evropských orgánů. Věc, kterou nebudeme schopni nijak ovlivnit, budeme pouze nést následky a platit náklady jejich rozhodnutí. Následky, které mohou zničit naši ekonomiku, kulturu a hlavně bezpečnost.
KUP SI SVÉHO MIGRANTA A TAKY SI HO STONÁSOBNĚ ZAPLAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!! Brusel sice rozhazuje tisíce euro za přijetí doživotních rentiérů, ale Brusel NEMÁ žádné zázračné fondy ze kterých by platil. Ty peníze co Brusel nabízí, jdou z kapes členských států, ano těch 10 tisíc euro za jednoho migranta zaplatí český podnikatel, německý dělník, finský číšník, španělský učitel, italská švadlena nebo francouzský farmář, nejen že si zaplatí přijetí exotických sousedů ze svého, ale taky je budou muset zřejmě do smrti živit protože, minimálně polovina z nich bude chronicky nezaměstnaná a bohužel také nezaměstnatelná.!!!!!
A teď tedy k té bruselské demokracii. Přes 80% našich občanů dlouhodobě odmítá masovou migraci z diametrálně odlišných kultur. Že nejsme rasisté, svědčí fakt, že tu vedle nás klidně žijí tisíce lidí z Balkánu, zemí bývalého Sovětského svazu, tisíce obyvatel Vietnamu, kteří se do života u nás včlenili bez problémů, ale to všechny exotické kultury nedovedou. Přesto naše připomínky unijní orgány ignorují a naopak přitvrzují ve výhrůžkách sankcemi a pokutami. Proti těm nemáme žádnou možnost obrany. Pokud by politici chtěli vyhovět vůli občanů, vystaví naši zemi hrozbě drakonických pokut. ANO TAK VYPADÁ TOTALITA!!!!Pokud není respektován názor většiny, žádnou demokracii už nemáme. Ano pod vládou Bruselu žádná demokracie neexistuje a v takovém případě je otázka, zda unijní svazek, který zavádí hrubou totalitu, šikanuje členské státy a nerespektuje jejich svobodnou vůli a názor má právo existovat a zda má cenu v takovém svazku být. Jen proto, že nám občas hodí kus flaxy abychom si mohli třeba stavět hřiště na kterých si nikdo nehraje a z peněz schopných přežívali neschopní.

Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »