Kšeftaři se strachem

IioBG.jpg

Lži, zastrašování, manipulace s veřejným míněním a zase jenom lži od samého začátku. Lži, lži a zase lži, ekonomický rozvrat a chaos. Je tu doba nová, doba covidová.

Není nikomu divné, že z ničeho nic klasická chřipka záhadně zmizela. Každým rokem tato záludná nemoc potrápila tisíce lidí, někteří z nich a byly jich tisíce na komplikace spojené s chřipkou zemřeli. Jenže v roce 2020 se podle statistik nikdo nenakazil klasickou chřipkou ani v jejím důsledku nezemřel. To je už z podstaty této nemoci, která provází lidstvo od nepaměti, naprosto a zcela. Aby se tak stalo, museli bychom se stát mávnutím kouzelného proutku, vůči klasické sezónní chřipce imunním. Že by zázrak? Věří tomu někdo?

Jak je možné, že celá řada lékařů tvrdí, že se covid dá úspěšně léčit, lékem, který není nijak výjimečný? Politická a odborná reprezentace státu k této záležitosti mlčí jako hrob. Jak to, že to naše politické bratrstvo kočičí pracky a hlavně odborná zdravotnická reprezentace státu se nepostaví do pozoru před kamery a národu ovcí už skoro udušených pod slintákem neřekne, zda je to lež, nebo pravda. Ještě podivnější je fakt, že tento lék je takřka nesehnatelný, protože byl údajně stažen z prodeje. Proč? Protože se někomu nehodí do krámu?

Ještě podivnější je způsob léčení covidu. Ve své podstatě vás zdravotní systém, pokud váš stav není přímo kritický, nijak neléčí. Ano, neléčí vás vůbec. Vše se zvládne klidně po telefonu, kde se dozvíte, že máte užívat BĚŽNÝ lék na chřipku, který má doma většina z nás v šuplíku a vitamíny. Na nějaké vyšetření nebo podrobné trasování možných nakažených zapomeňte. Nemáte pocit že z nás tady někdo dělá idioty? Tak proč takový humbuk když vás z covidu vyléčí bez problémů po telefonu obvoďák?

Pokud vám začnou kolabovat plíce, přijede záchranka, odvezou vás do špitálu, dají vám podepsat lejstro, uspí vás a napojí na plicní ventilaci. No a pak se buď probudíte, nebo ne.. Tohle mi řekl můj známý když popisoval zkušenosti své babičky, která prodělala těžký oboustranný zápal plic a v nemocnici ležela tři týdny. Chválila doktory i sestřičky, ale plicní ventilaci na reverz odmítla, a proto prý přežila. Poněkud děsivé ne? A není to jediný případ, kdy vetchý důchodce doma v péči rodiny nebo personálu v Domově pro seniory covidem prošel bez vážnější újmy a ten kdo skončil ve špitále v odborné péči to už nerozchodil.

Ze zvědavosti zpovídám každého, kdo covid prodělal a jak nemoc probíhala a musím konstatovat, že je to různé, případ od případu. Někdo se dozvěděl o své nemoci až z testů aniž by si něčeho všiml. Další měli mírný průběh, jako při nachlazení. Někteří si doma poleželi s pořádnou chřipkou a vysokými teplotami a ti, kdo měli oslabenou imunitu v souběhu i s dalšími zdravotními problémy, skončili v nemocnici a někteří bohužel i v márnici. Jenže to umí i „obyčejná“ chřipka V čem je tedy zásadní rozdíl? V počtu mrtvých? Ten začal narůstat oproti jiným rokům až někdy v říjnu. Zvláštní na tom je, že blokáda, restrikce a příšerná šikana mířící na služby a pohyb občanů už probíhaly řady měsíců před nárůstem smrtnosti, tedy bezdůvodně. Příčina smrti je nejčastěji definována takto: zemřel s covidem nebo s podezřením na covid. Pokud by jako příčina smrti byl uveden zápal plic, zřejmě by statistiky nedosahovaly potřebných hrůzyplných parametrů. Takže opět lež, manipulace a podvod.

I ta hrozivá statistika úmrtnosti seniorů je bluf. Příčinou není ani tak covid, jako otřesné podmínky izolace, strašení a nemožnost starých lidí normálně žít. Zavřete starého člověka do pokojové kobky, zakažte mu stýkat se s rodinou, děste ho dnes a denně horory z televizní obrazovky a za pár měsíců bude v pánu. Starý člověk potřebuje pohyb, vzduch, klid, přátele, rodinu, když mu to nedáte, je to stejné jako když vytáhnete počítač ze zásuvky. K tomu přidejme úplnou likvidaci péče o nemocné kteří nemají ten „strašný“ covid a je vymalováno.

Stačí promluvit s nějakým zdravotníkem, který není do toho odporného covid byznysu zatažený a zeptat se ho, jaké obavy má ze současného stavu. A on vám odpoví: „Paní, ono to ve skutečnosti není tak, jak říkají v televizi.“ No tak o co tady tedy jde? Staví se polní nemocnice pro tisíce pacientů, které se teď zase bourají. Nařídí se roušky, které prý nefungují, na řadě jsou respirátory, co bude následovat po nich? Masky a pak skafandry? Nějaký nýmand z ministerstva nakoupí testy, které jsou nespolehlivé, tak se nakoupí další a nakonec se zjistí, že stačí plivnout do misky a je to. Lumpárna a podvod.

A teď přišla záchrana z nebe ve formě vakcíny, kterou si někdo patentoval před několika léty. A pak, že jasnovidci neexistují! Říkám si, proč bych se nechával očkovat, když mi nic není? Sousedka se nechala v minulosti očkovat proti chřipce a prodělala takovou, že na ni málem umřela. Vakcína proti prasečí chřipce, kterou stát draze nakoupil, skončila nakonec ve spalovně. Dost se divím, že nám ji nenařídili bodat povinně, jak se o to snaží obchodníci se strachem dnes ze všech sil. Dokonce násilím! Skopčáci pro ty, kteří se odmítají nechat manipulovat a obelhávat staví detenční tábor.

Skopčáci mají praxi ve stavění táborů pro nepohodlné. Doufejme že tam ve sprchách pořád ještě teče jen voda.
Když vás pod neustálým tlakem médií a nekompetentních politických grázlů střídajících se po měsíci u vesla nakonec dotlačí k “nedostatkové“ vakcinaci, najednou se zjistí, že to s tou účinností není tak slavné a že se musí očkování opakovat, nejméně jednou, možná že i vícekrát a kdo ví, jestli to nakonec nebude potřeba každý rok, abyste nechytili „covida“, který nám neřád zmutoval v Anglii v Africe a kdoví kde ještě. Do zblbnutí nás budou bodat tím svinstvem.
Prostě dalších vakcín, které se vyrojí s mutacemi, bude potřeba stále dost. A věřte, že výrobci budou pořád nenažraní a budou mít dost financí na to, aby vlády a především vás, občany, přesvědčili, že jsou vakcíny nezbytné, aby vás zachránily. A věřím i tomu, že přesvědčovací metody už připravují. Například vám vystaví kartu nebo vám dají rovnou razítko na čelo. Jedině tito orazítkovaní budou mít přístup do divadla, hospody, koupaliště, hotelu, obchodu, na své pracoviště, na úřad. Přesně tak, jak to dnes platí s rouškou, zanedlouho s respirátorem a nebo s plynovou maskou. A bude vymalováno. A pak že konspirační teoretici lžou. Všechno, co předpověděli se zatím splnilo DO PÍSMENE!!
Žlutou hvězdu na kabát, kdo se nechce přizpůsobit, šup do tábora. Budeme zdraví jak rybičky, ale jen pokud oni budou chtít. A oni nebudou chtít NIKDY. Z koronáče se už dávno stal pouhý nástroj mocipánů k ovládání lidských mas. Politické kreatury mají v prackách moc jakou nikdy neměly. Lidem dospělým a svéprávným mohou zakázat cokoliv. A věřme tomu, že kreatury tu moc z pracek nepustí. Už proto, že se bojí, že by se ze svých zločinů, podvodů a manipulací měli zodpovídat. A to ONI nikdy nedopustí. Raději nás zničí. Kromě toho je koronáč takový kšeft o jakém se obyčejnému plebsu ani nesnilo. Zatím co stále víc lidí nebude mít ani na nájem, kapsy politických kreatur zapojených do koronáčového byznysu jsou plné k prasknutí. Lidé jako Prymakula a jeho rodina minimálně po dvě generace nemusejí už nikdy sáhnout na práci.

A další zajímavost! Slyšeli jste, že by někdo pracoval na vývoji léku na covid? Ona totiž vakcína není lék, jak si mnozí představuji je to jen prevence, kde její účinnost v souvislosti s covidem je zatím neznámá. Proč? Protože to nebylo kdy zjistit. Uváděná účinnost je pouze vyslovené přání výrobce. Opakované přeočkování je toho důkazem. Ano, nikdo neví, co to spásné svinstvo udělá s lidským organismem.

Třeba tu za 30 let budou doktoři vrtět hlavou jak je možné že tolik lidí umírá na selhání imunity aniž by se dožili důchodu, mladé ženy jsou neplodné nebo rodí zrůdičky. A pokud budou mít ti doktoři odvahu dopátrají se, že všichni ti lidé byli kdysi „zázračně“ očkováni čímsi podivným. Nebylo by to poprvé ani naposled kdy vakcíny a zázračné léky rozsévaly místo pomoci nemoc a smrt. Jenže tou dobou bude většina těch politických kreatur po smrti a nikdo je už nepožene k zodpovědnosti.

Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »