Justiční mafie v Havlíčkově Brodě!

Justiční mafie v Havlíčkově Brodě!

Moje zkušenosti a můj popis událostí, které se staly během několika let, při kterých jsem byl stíhán a následně odsouzen Havlíčkobrodským soudem v čele se soudkyní Doubkovou. Chtěl bych zde popsat veřejnosti, jak může vypadat trestní stíhání od počátku, tedy sdělení obvinění až po odsouzení osoby, která možná trochu vystupuje z davu, ale rozhodně nikdy nebyla kriminálním živlem. Justiční mafie ze mě udělala, v očích veřejnosti a mého okolí „kriminálníka“, do této justiční skupiny bych chtěl zařadit obecnou policii v Ledči nad Sázavou a ve Světlé nad Sázavou, kriminální policii v Havlíčkově Brodě, dále státní zatupitelství a okresní soud v Havlíčkově Brodě. Mám pro to vysvětlení a důkazy, které bych tu chtěl popsat. Každému se to může stát, někdo z vás se s tím již určitě setkal. Jak může vypadat naše česká spravedlnost v praxi.

Začátek trestního stíhání: Vrátíme se do minulosti roku 2013. Rozcházím se tehdy po 6 letém vztahu s Denisou V. I po rozchodu se několik měsíců normálně stýkáme a jsme v kontaktu. Ale brzy nastává zlom, jde o našeho psa plemeno Cane Corso, které jsme si pořizovali společně. Začínáme se hádat a postupem času to přechází v oboustranné urážky, především po zprávách sms. Kdy mi je pes odmítán dát do péče, i když jsem na něj poskytl finanční prostředky, majitel dle průkazu je bývalá přítelkyně. K domluvě nedochází, ještě zjištuji v té době, že můj dlouholetý kamarád Roman S. se za mými zády tajně scházel a schází s Denisou. Dále budu oba uvádět jen křestními jmény Denisa a Roman. Oba pochází z Ledče nad Sázavou. Proto s oběma přerušuji osobní kontakt. Jednoho dne, když se vracím s kamarády v autě jako řidič, potkávám oba v ulici. A tady to vše začíná. Zastavuji a sprostě se dohaduji se svoji bývalou, když k ní přistupuji lekne se a padá dozadu k plotu. Po tomto incidentu odjíždím. Roman se do hádky nezapojil. Upozorňuji na fakt, že Denisa vstává sama a pokračuje s nadávkami před mým odjezdem. Ostatní kamarádi byli u toho. Brzy mě přijde první obvinění s ublížení na zdraví na Denise. Jdu tedy k soudu. Tady je mi vytýkáno, že jsem jí měl napadnout a způsobit ji zranění, při kterém byla v neschopnosti. Dále, že jsem měl v určitý čas napadnout i zmíněného psa, o kterého jsme se dohadovali. Tady bych jen dodal, že chovám psy odmalička, nesnáším jakékoliv násilí vůči nim a opravdu jsou také mým koníčkem. Jednoduše si to vymyslela. Také jsem obviněn ze stalkingu, prý dle jejich slov jsem ji měl pronásledovat osobně i telefonicky, že se bála chodit ven a byla ve stresu, proto užívala speciální bylinné čaje. Takže soudu překládám veškeré důkazy o Denise, o které tvrdím od počátku, že si vše vymyslela.

1 tvrzení – denně mě obtěžoval pomocí sms, na které jsem nereagovala a denně mi volal Předávám důkaz 170 sms, které jsem ji napsal cca za půl roku, na které vzájemně reagovala a byly napsány během 2 měsíců. Běžně si lidé napíší za toto období například 1000 zpráv i více. Denní volání se nepotvrdilo, volal jsem ji asi 3x za celou dobu ze svého čísla.

2 tvrzení – osobně mě vyhledával, bála jsem se chodit ven Předávám kontakt asi na 40 lidí z jejího a mého okolí aby se k tomu vyjádřili (je pozváno k soudu jen pár vybraných lidí, kteří osobní kontakt mezi náma popírají) Měla být také v pracovní neschopnosti a nechodila měsíce ven. Opět předkládám fotky z několika akcí, které mi poslali kamarádi což dokazuje, že jen lže. Pravidelně navštěvovala diskotéky i místní zábavy každý týden, kde pila alkohol. Dále předávám seznam lidí, kteří ji osobně vídali. Chová se takhle osoba která se někoho bojí?

3 tvrzení – způsobil mi zranění, protože do mě strčil Před soudem já i svědci události tvrdí, že jsem se ji nedotkl. Stejně tak i Roman tvrdí na policii, že nic neviděl. Ale u soudu otáčí ve prospěch Denisy. Další tvrzení – bojíme se ho, má partu lidí, chodí v kanadách s obušky a za peníze mlátí lidi. Ostatní členy bandy neuvádí. Roman dodává, chodí na mé koncerty v partě, bojíme se ho. Tady je potřeba uvést, že do té doby jsem pracoval jako finanční poradce spol. Partners a společnosti Salve Finance. To znamená, že jsem jezdil po klientech slušně oblečen a vždy jsem se choval ke všem lidem slušně. Myslíte si, že bych ve svém volném čase honil lidi po městě??? Na koncertech jsem nebyl nikdy ani na jednom, nějak mě hudba mého tehdejšího kamaráda nezajímala. Také uvádím, že se mě měl bát Roman, povoláním vojenský policista, instruktor musada, tehdá toho času na anabolických steroidech cca 105 kg váhy, já 90kg. Udělejte si obrázek sami jak byly tyto jejich nařčení a obvinění věrohodné. Jak dopadl soud se soudkyní Doubkovou?

Byl jsem potetovaný agresor, který v minulosti dělal kick box, jsem vinen. Dostal jsem podmínku na 15 měsíců. Zaplatil právníka, soud, odškodné. Podal jsem postupně dovolání až k Nejvyššímu soudu, samozřejmě bez úspěchu. Nikdo se neváhal zabývat tímto případem, jen to potvrdili, klasika, když nemáte tučné konto.

Co mi to vzalo? Přišel jsem o práci, přišel jsem o zbrojní průkaz a zbraň, přišel jsem o peníze. Pomluva od místních policistů, jak mlátím ženy, se šíříla rychle. Článek v novinách o tom jak mlátím ženy. Několikrát jsem byl napadán během roku na různých místních zábavách fan clubem Denisy. Začal jsem se vyhýbat veškerých akcí v místě bydliště. Nikam sem nechodil sám. Rodina Denisy dále rozšiřovala, co jsem podle nich zač a obtěžovala i moji rodinu. Tady by bylo potřeba uvést také něco o osobě Denisy. Byl jsem s ní 6 let takže myslím, že jsem ten pravý, abych ji mohl popsat. Vždy byla hysterická, vymýšlela si. Jednou mi opilá večer klíčema vyryla srdce na dveře mercedesa, druhý den se k činu přiznala. Při našem rozchodu mi tvrdila jednou, že je těhotná, že ji nemůžu přeci opustit. Podruhé zase, že ji měli obtěžovat mý dva spolužaci, což se následně brzy vysvětlilo, že lhala. Dále ji měl obtěžovat místní kluk a vyhrožovat ji zabitím, toho jsem kvůli ní řešil. Také následná lež. Celou dobu mi také tvrdila, že měla být znásilněna ve 13 letech nějakým kamarádem táty z práce, když byla doma sama, proto prý byla úzkostlivá. Dále ji měli znásilnit několikrát ve škole v Praze. Nebudu soudit co je z toho pravda. A mnohem více toho vždy tvrdila.

Napadení Romanem na pouti ve Světlé nad Sázavou: Myslím, že od první události s mým obviněním uběhl asi rok. Konala se pouť ve Světlé n/S tak jsme s „novou“ přítelkyní a kamárady tedy vyrazili. Je večer, jsme tam chvíli a všímám si jak proti nám v davu jde skupina Denisy s kamarádkami, do té doby jsem jí nepotkal. A v tu chvíli, když je míjíme, jsem napaden pěstí do obličeje Romanem teď již novým přítelem Denisy. Bráním se útoku, Romana povaluji na zem i s nějakou reklamní vytrínou. Zůstává ležet na zemi. Všude kolem je velké množství lidí. Volají mu záchranku, tady uvádím, že mu nic nebylo, bylo to jen nahrané a všichni z mého okolí to viděli. Hned jsem odveden na policii, kde hysterická Denisa předvádí svoje umění. Jsem propuštěn, vím, co od nich můžu čekat. Jedu ihned k lékaři aby mi potvrdil lékařskou zprávu. Což také udělal, druhý den jdu k obvodnímu lékaři, potvrzuje mi další zprávu z napadení. Brzy má dojít k soudu, opět soudkyně Doubková, která je vyloženě od začátku nakloněná protistraně, nedodržuje presumpci neviny. Ani policisté, kteří mě vyšetřovali. Svědky zastrašují a vyhrožují jim, jak zjištuji běžná praxe na kriminální policii v Havlíčkobě Brodu. Mně je také vzkazováno od rodiny Denisy, že špatně skončím, že znají policisty. Také mají pravdu. Je mi vyhrožováno brzy policisty. Nelením a na policisty podávám několik trestních oznámení na GIBS. Také podávám trestní oznámení na Romana, to vyšetřuje přímo vojenská policie. Během té doby vyšetřování, u mě dochází také k propíchání pneumatik u mého vozu, vím, že to byl on. A tím nekončímě, jsem varován přes facebook, že Roman na mě shání po známých lidech nějaké „mlátičky“, aby mi dali co proto a poslali mě na vozík. Mělo se tenkrát jednat o známé firmy v této oblasti ze Světlé nad Sázavou. To mi potvrzují 2 lidé z Ledče nad Sázavou, kteří byli u toho. Vše tenkrát popisuju na vojenské policii a podávám na něj trestní oznámení. Protože jsem dotazován, proč by mi to dělal, vzpomínám si na moji výpověď ve věci propíchání pneumatik auta jeho bývalé přítelkyně, kde jsem ho já a několik svědků označil jako pachatele v té době. Během této doby jsem také obviněn z ublížení na zdraví místnímu feťákovi Tomáši Hlínovi a ve spolupachatelství vyhození p.Blably z hospody v Ledči nad Sázavou. Vše bylo cílené, teď je mi to po letech jasné, že Syrovátka má jednoduše dlouhé prsty. Kriminální policie se státním zastupitelstvím to na mě připravila a to Vám rád uvedu v další kapitole.

Soud (napadení Romana S., p.Blably a p.Hlíny) *V tomto období probíhá soud kde je obviněný Roman z propíchání pneumatik auta své bývalé přítelkyně. Kde také svědčím a upozorňuji na fakt, že mi také propíchal pneumatiky. A v minulosti mi vyhrožoval. Jak dopadl soud co myslíte? Odchazí nevinen, soudu opět předsedá soudkyně Doubková – i v tomto případě byla jasně podjatá a nemyslím si to jen já. Tak se již dostáváme k tomu hlavnímu, jsem obviněn z napadení Romana na pouti ve Světlé nad Sázavou, byl totiž v pracovní neschopnosti. Dále z napadení místního uživatele pervitinu Tomáše Hlíny a také z vyhození hosta z místního baru, a to ve spolupachatelství, jak jsem již zmínil.

1)K Romanu tvrdím, že jsem já byl napaden, což odpovídá i několika svědeckým výpovědím, mám lékařské zprávy.

2)Ted k tomu zajímavějšímu napadení Tomáše Hlíny: Potyčka se stala v Baru Happy v Ledči nad Sázavou.

Po práci cca o půlnoci jsem se stavil ještě se dvěma kamarády v nonstopu bar Happy. Já pil nealko a kamarádi si chodili pro pivo k baru. Poté jsme zaslechli nějaký ruch, a viděli, že místní narkoman Hlína tam do někoho strká. Nevšímali jsme si ho a seděli kousek od baru. Když si kamarád Tomáš Dušek šel objednat pití, z ničeho nic mu Hlína řekl, ať k němu nestojí zády, že ho jinak doslova zabije. Raději jsme odešli nahoru k hracím automatům, kde seděl nějaký postarší muž. Hodinu byl klid, seděli jsme tam a bavili se. Poté se přiřítil Hlína, vyloženě byl mimo a začal z ničeho nic provokovat, co na něj čumíme. Řekl jsem mu, ať si jde otravovat někoho jiného, to mu řekli i ostatní 3 svědci události. Začal být sprostý a přešlo to brzo k vyhrožovaní, že nevíme kdo je a pod. Poté co mi řekl, že mě podřízne jako psa, že nás zabije, tak přiběhla servírka a snažila se ho odtáhnout. Řekl jsem jí , že mám podmínku a nechci mít problémy, že se s ním prát nebudu s magorem. Nic s ním neudělala, nechala ho tam on jen na chvíli někam odběhl pak se zase vrátil. Chtěli jsme po ní aby zavolala policii. Když jsem byl otočený zády, přistoupil ke mně na velmi malou vzdálenost a já ho odstrčil a on mě napadl pěstmi zezadu do hlavy, bránil jsem se, smýkal se po zemi, až sem ho zalehl. Poté jsme křičeli na barmanku, ať zavolá už tu policii. Někdo z přihlížejích mu chytil nohy, protože byl jak smyslu zbavený. Uběhlo asi 10 minut poté si pro něj přišel kamarád (také uživatel pervitinu) a prosil, ať ho pustím, že nechce mít problémy. Pustil jsem ho, on hned utekl. Za chvíli přijela hlídka, vše jsme jim řekli. I to, že jsou tam kamery, ať si to řeší. Po měsíci mně přišlo obvinění. On měl totiž z incidentu zranění, prý potvrzeno lékařskou zprávou. Tomáš Hlína je narkoman a kriminálník, byl v minulosti ve vězení, pravidelně odvážen několikrát za rok na záchytku policií, sám jsem ho viděl za bíleho dne, jak se válí zfetovaný po silnici, když jezdila kolem auta, či pořvavá na kolemdoucí. Vždy na něj byla volána hlídka policie. Ještě než došlo k soudu si představte, že ještě s jedním opilcem přijeli namol k nám před barák a vyřvavali, ať mu zaplatím neschopenku, že ležel doma. Normální jejich činnost. V době podmínky, kterou jsem obdržel od Doubkové, jsem nikam nechodil, moje aktivita byla jen do práce, domu a do posilovny. Když mám podmínku (i když za něco co jsem neudělal) bráním se narkomanovi, který mě dle jeho slov chce podříznout a jeho chování tomu nasvědčuje, tak je tedy sebeobrana trestným činnem?

3)Vyhození hosta z baru p. Blabla Byl jsem kriminální policií obviněn ještě s kamarádem Michalem Wolfem, že jsme po předchozí domluvě s provozovatelem baru p.Křikavou měli vyhodit hosta z jeho hospody a zasadit mu několik úderů. Co bylo zajímavé, že jsem byl obviněn i za vydirání. Také chci upozornit, že k tomuto skutku nebyla volána policie ani záchranka. Prostě si Blabla došel na policii, že ho někdo zmlátil. Takže se to dostalo k soudu. Za celý rok byli vyslechnuti téměř všichni svědci takzvané údálosti. Všichni potvrdili, že mě v hospodě neviděli a co je zarážející, že ani sám p.Blabla, kterého znám od vidění, jasně uvedl, že mě zná, že já ho nevyhodil, že to byli nějací maskovaní muži spolu s číšníkem z baru. Před soudem jsem se potkal s Blablou na benzínce, kde jsme mluvili o soudu. Prý mu vyšetřovatel z kriminální policie řekl, že jsem to byl prostě já s Wolfem. A že na nás dojde. Blabla tvrdí, že se nenechá ovlivnit a řekne, co skutečne viděl, u soudu. Vyšetřoval několikrát během té doby jezdí za Blablou a přesvědčuje ho.

Dochází k soudu: Předsedá soudkyně Doubková, státní zástupkyně Cihlářová. Statní zástupce mi navrhuje 2.6 roku natvrdo za několik trestných činů.

1) K napadení Romana vystupuje v jeho prospěch několik svědků, především jeho kamarádky či kamarádky Denisy. Tvrdí, že mi nic neudělal a že já jsem mu ublížil a ještě jsem prý měl vzít mobil Denise, který celý incident natáčela. Mimochodem z videa, které bylo natočeno není nic jasné. S jeho zraněním souhlasím. Přiznávám, že jsem ho hodil na zem a zaklekl. V můj prospěch vystupuje několik svědků, lékařské zprávy. Soudkyně má už jasno. Ptá se svědků například jestli jsem se někdy nebouchl v posilovně do hlavy, v protokolu to pak samozřejmě není. Stále narážky na svědky, cílené zastrašování.

2)K narkomanovi Hlínovi. U soudu tvrdí Hlína, že patřím do ústavu a vězení. Nijak se neřeší proč nás napadl a vyhrožoval nám podřezáním, či proč utekl před policií a proč byl zfetovaný. Zvláštní asi běžné. Svědci incidentu uvádí to samé jak já, stejně tak barmanka. Dokonce tvrdí, že od té doby již nikam nechodí, že se bojí. Co na to soudkyně? Opět trapné narážky. (V tomto případě vychází článek dle dostupných důkazů a protokolů z líčení mého případu, článek Krajských Listů kde je popsáno, že sebeobrana je asi trestná )

3)K Blablovi. Jsem obviněn z vydírání p.Blably a z ublížení na zdraví. Před soudem poškozený Blabla jasně říká, že já na místě nebyl a rozporuje naprosto závěry policie, stejně tak dalších 7-8svědků!!! Nikdo mě neviděl na místě, ani majitel baru či barmanka. Pachatele označují jako skupinu lidí s číšníkem. Na to soudkyně reaguje zastrašováním a urážením Blably a dalších svědků. Dle soudu jsem vinen ve všech bodech obžaloby. Jsem prý agresivní osoba. Soudkyně si také mohla pozvat mojí přítelkyni či dalších 10 žen z mé minulosti, které by potvrdili jaká jsem tedy osoba. Nikdy jsem neublížil žádné dívce nebo psovi. Z jakých závěrů čerpá tedy soudkyně Doubková, že jsem agresivní osoba? Že bráním sebe i své kamarády před narkomanem? nebýt na místě já, kdo ví jak by skončili kluci, kteří by se neubránili vysokému zfetovanému člověku ještě ozbrojenému. Jsem tedy agresivní, že mám barevná tetování či, že jsem fyzicky zdatný? Takhle totiž od počátku vypadá soudní řízení, které začalo před lety. Naprosto zaujatý jednostranný postoj soudu. Zmanipulované řízení.

Jak vypadají protokoly od soudu? Soudkyně neuvádí výpovědi svědků, kteří vypovídali v muj prospěch, ve věci Hlíny ani Blably nebyl jediný důkaz proti mně. Dochází k upravování důkazů soudkyní, upravování skutečností, upravovaní výpovědí svědků, zastrašování u soudu, komentáře k mé osobě, které se nedostanou do protokolu a trapné narážky na svědky.

Reaguji na to odvoláním. Dále stížnostmí opět na postup policie i státního zastupitelství. Přemyšlím i o osobě Blably, jako svědka ve věci zmanipulování případu proti mě policií a soudem. Dále poskytuji informace o mém odsouzení několika novinářům. Brzy vychází článek v Krajských Listech a v deníku HBhistory o soudním líčení, kdy byla sebeobrana potrestána. Také ale vychází článek v Havlíčkobrodských Listech, kde jsem vyobrazen jako největší kriminálník. Beru si dalšího právního zástupce z Prahy, který nevěřícně kouká na protokoly soudkyně, že nic takového jednostranného a upraveného ještě neviděl. A podáváme také k odvolacímu soudu protest na podjatost. Také chci upozornit, že v této době žiju již rok v Pelhřimově s přítelkyní a její dcerou.

Odvolací soud: Naštěstí soudci měli více zdravého rozumu a jsem zprostěn v minulém zmanipulovaném řízení ve věci p.Blably a p.Hlíny. Je mi ponechána vina za Romana a jeho napadení na pouti. Odcházím s podmínkou na 5 let s probačním dohledem ještě za minulé tresty za osobu Denisy Díky této „spravedlnosti“ jsem za několik let přišel o práci, o přátele, o ozbrojní průkaz, o peníze, splacím dodnes soudy, protože jsem se nehodlal vzdát…vše jsem postupně dal až k Ustavnímu soudu. Mám podlomené zdraví, které prý podle doktorů je psychického rázu a vše na to mohlo mít vliv. Léčím se roky s Irritable Bowel Syndrome v nemocnici v Kolíně, v Havlíčkově Brodě a v Ledči nad Sázavou. Myslíte, že je to vše? Před nedávnem mě přišlo ještě obvinění z křivé výpovědi ve věci Romana, že jsem prý lhal o propíchání pneumatik jeho bývalé. Asi si to tedy udělala sama, stejně jako já u svého vozu. Svědci opět ve věci Romana jsou také po letech obviňování ze lži, když před soudem tvrdili, že mě napadl. Asi jsem si tedy udělal zranění sám. Jednoduše je výhoda mít známé u policie, mít peníze a pracovat u Vojenské policie. Spravednost je na vaší straně. Vše Vám projde!!! Asi mě Roman S. a Denisa V. a státní zastupitelství budou pronásledovat celý život. Nic na tom nemění, že jsem je již přes 4 roky neviděl, nepotkal, nekontaktoval. Jinak jako agresivní osoba podle soudu jsem před několika lety pomohl zachránit 12 letou holčičku když ji přede mnou srazilo auto. Krvácela z hlavy, měla zlomeninu a nedýchala. Dal jsem ji umělé dýchání i první pomoc a zavolal vrtulník. Dnes je bez následků. Dále jsem se dostal bez problému na pozici Revizora z 600 lidí kde jich brali jen 20, zajímavé, že u psychologického vyšetření nezjistili nějakou odchylku ale zjistili mi vysokou inteligenci 137. A z dalších několika testů IQ od 130 do 140. Což odpovídá 3% populace u nás. Dlouhá léta jsem pracoval jako úspěšný finanční poradce, než jsem byl odsouzen. Také jako komparz v zahraničních reklamách v Praze. Dnes pracuji v Německu, za rok jsem si dostatečně zdokonalil řeč. Věnuji se především ve volném čase fitness. A čeká mě opět další soudní stání. Navštěvuji pravidelně také probační úřednici, která se také občas pozastavuje a kroutí hlavou nad obviněními proti mé osobě.

Postavíš se nám, mluvíš pravdu? My tě zničíme!

Sdílej:

You may also like...

4 Responses

 1. Jan napsal:

  Skvěle napsané, autor má pro strach uděláno… Nevím jestli ti to jen neuškodí v dnešní společnosti se takhle ozvat. Klobouk dolů.

 2. Petr napsal:

  Bohužel mám taky špatnou zkušenost se Světelskou policií. Zmlátil jsem na svém balkoně teleskopickým obuškem nejspíš zloděje. Dostal jsem naštěstí jen pokutu od přestupkové komise za nepřiměřenou obranu. Ale i tak u ubohost.

 3. Tomáš Hlína napsal:

  Jo Ivošek to je chudáček měli by jsme se mu všichni omluvit ZA PRAVDU SE KAZDY ZLOBI

  • Ledeč napsal:

   Jo Tomášek Hliná mistni fetáček, buď rád že žiješ, Ivošek byl na tebe moc hodný, já bych to slitování nemĕl. Jinak potkaváme tĕ stále dávej na sebe pozor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »