Dnešní mládež je hrozně zlá a závistivá kam to až dojde? HB,Třešť

Honí se mi hlavou, jak je dnešní mládež hrozně zlá a závistivá kam až to vše dojde.

Rád bych se s vámi podělil o příběh, který se stal v Třešti a velice se dotknul mojí rodiny.

Začal normální pracovní týden pondělí ráno 7:30 h, odvezl jsem své děti 10 a 13 let do školy a jel jsem do práce. Provozuji restauraci v Třešti a zároveň i obsazuji pozici kuchaře, tak jsem šel připravovat denní menu.

Zhruba v 8:15 hod volali moji manželce z kriminální policie s konstatováním, že nám odvezli našeho syna (13let) na výslech. Jelikož byla moje manželka v šoku, tak jim vše odsouhlasila, zavěsila telefon a běžela za mnou a vše mi vylíčila. Tak se ptám je toto normální odvézt 13 leté děcko bez doprovodu rodičů?

Okamžitě volám kriminální policii, tam mi samozřejmě nikdo telefon nezvedal, volám svému synovi ten telefon vypnutý. Nikdo si nedokáže představit tu bezmoc. Všeho jsem nechal a jel jsem do školy pro vysvětlení tam nám bylo sděleno, co už jsme věděli, že si ho odvezla kriminální policie. Ptám se znova je toto normální odvést 13 leté děcko bylo mi odpovězeno ano mají na to právo za doprovodu sociální pracovnice určené státem.

Po chvíli nám ochotná paní z kanceláře základní školy pověděla, že výslech probíhá na policii v Třešťi. Neváhal jsem a jel jsem na místní oddělení policie po příchodu na policii jsem viděl dva vyšetřovatele, sociální pracovnici a mého uplakaného syna. Po krátké výměně názorů jestli je toto normální přišel další šok. Bylo my sděleno,že zde vyšetřují loupežné přepadení a můj syn je hlavní podezřelí. (Ani minutu jsem nepřemýšlel a byl jsem si jistý, že to není pravda) potom jeden z vyšetřovatelů se snažil uklidnit manželku a povídá jí, že syn není stejně věkově trestně stihatelný, že mu to připíšou až v 15 letech (uklidnil ji tak, že jsem myslel, že jí klepne)po ukončení výslechu jsem si syna nemohl odvést kriminální policie musela odvést syna tam kde si ho vyzvedla. Jel jsem ke škole, kde jsem si vyzvedl vystrašeného syna a ve škole jsem ho omluvil, že není schopen zůstat ve škole.

Po příjezdu domů byl syn v šoku a pořad dokola povídal, že nic neudělal. Nevím kdo, ale ještě ten den toto vše řekl ňáký “dobrák” ve škole a spustila se velká pomlouvací akce

Večer jsem vezl svého druhého syna (10let)na trénink ve florbale. Po skončení na něj vždy čekám před sportovní halou abych ho odvezl domu jelikož trénink končí až ve 20 hod. Po příchodu do auta byl nešťastný smutný tak se ptám, co se stalo? Odpověděl my, že se mu kluci posmívali kvůli brachovy, že je to kriminálník. Syn 10 let ani chvíli neváhal a snažil se svého bratra obhajovat, že nic neudělal. Na tento den jsem chtěl co nejrychleji zapomenout, ale hned druhý den přišel další šok. Vezl jsem své syny do školy a jel do práce. Již v 9 hodin ráno volal syn (13let) že se s ním nikdo nebaví a že se mu posmívají a říkají mu “kriminálníku” snažily jsme se ho uklidnit

Během dopoledne probíhalo další vyšetřování svědků už ale v ředitelně školy. Po obědě už měl syn o trochu lepší náladu, jelikož se začala prokazovat jeho nevina. Potom byla moc dlouhá doba, kdy nikdo nic nevěděl, čekalo se na výsledek vyšetřování. Nikomu nepřeji to, co jsme prožívali za noční můry a jak to vlastně vše dopadne. Posměšky a urážky pokračovaly dále. Dnes už to bylo dlouhé tak manželku napadlo že zavolá na kriminální policii a zeptá se, jak se věci mají.

Opět přišel další šok kriminální policie sdělila manželce, že syn už není podezřelí a ze je zproštěn obvinění, jelikož mladý chlapec, který s matkou podal na našeho syna obvinění si vše VYMYSLEL !!!!!!!!!!!!!!!

Po otázce mé manželky proč nám nedali vědět tak ji odpověděli, že jelikož není podezřelí a vše si vymyslel chlapec, který podal trestní oznámení tak dali vyrozumění jenom jeho matce, která podala obvinění.

Nepřijde my toto chování úplně normální a jsem zvědavý, jak se k tomu postaví základní škola. Syn si nese psychické problémy do dneška o manželce ani nemluvím! Neříká se tomuto náhodou křivé obvinění, pomluva. Není to náhodou také trestný čin? Nyní zvažuji všechny právní kroky k tomu, abych očistil jméno celé rodiny. Všem co při nás stály, děkuji a těm co pomlouvali děkuji také ustály jsme to a jsme silnější než dřív.

Autor : Michal Daněk

Sdílej:

You may also like...

1 Response

  1. Michal Vašek napsal:

    Jsem rad ze byl (13 let) nevinen protože vím ze by nic takového neudělal. U vyslechu sem rekl, ze to je absolutní výmysl a ze kluk ktery podal trestní oznámení je strašný lhář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »