Bureš si naběhl na vlastní vidle

TELEVIZE3218-755x340.jpg

Vláda v Česku od léta žalostně selhává. Dnes je Česko hlavním semeništěm koronaviru ve střední Evropě, píše Deník Sächsische Zeitung. Kvůli politickému sporu skončí v neděli nouzový stav, což ještě více zkomplikuje boj proti koronaviru, upozorňují další německá média, jako například Die Welt či Süddeutsche Zeitung.
Zavedení hraničních kontrol je smutné, ale nevyhnutelné, píše komentátor Hans-Jörg Schmidt. Do této situace se ale Česko dostalo samo, podotýká Sächsische Zeitung. Česko podle něj boj s pandemií nezvládá. Premiér a jeho ministři již delší dobu viditelně na tento úkol nemají.

Ale co to plácají soudruzi Skopčáci. Jak dlouho vydrží Bavoři bez českých pedlerských otroků? Kdo jim bude mýt v domovech důchodců zadky, makat na stavbách a v montovnách? Migranti tu práci za ně dělat nebudou. Tak předně situace v Česku NENÍ o nic horší než jinde, v Německu, Polsku, či Francii kde Frantíci na koronavirus dlabou. To že jsme se stali morovou ránou Evropy, za to můžeme poděkovat Burešovi a jeho Bratrstvu kočičí pracky. Tohle jsou výsledky Burešova lhaní, strašení, fabulování, hysterie, jeho statistik vycucaných z prstu, překroucených faktů, žonglování se statistkami, vylhanými počty mrtvých, pohádkami o přeplněných nemocnicích, kde jsou zdravotníci pořád na pokraji sil. Již od loňského jara jsou na tom pokraji, podotýkám. Začíná to připomínat tu pohádku o hloupém Lojzkovi, který tak dlouho volal, že se topí, až ho nikdo zachránit nechtěl a to se topil doopravdy.

Bureš a jeho vláda tunelářů si naběhla na vlastní vidle strašení, lží, fabulací, strašení a nesmyslů. Díky vlastnímu lhaní je Bureš dneska premiér nejhoršího covid státu v Ojropě.

Ano tohle jsou výsledky nepřetržitých lží, lumpáren a podvodů, falešných informací vypouštěných do oběhu Burešem za vydatné pomoci zparchantěných pressstitutů, kteří se dávno zpronevěřili svému poslání. Za kus bulvárního žvástu by prodali vlastní matku, jen když jim poskočí lupen sledovanosti. Díky těmto lžím, podvodům a falešným statistikám, si soudruzi Skopčáci myslí, že u nás mřeme po tisících, mrtvoly se válejí v ulicích, sbírá je tam pomatený virolog s kocourem a cpe je do svých mrazáků. Ano jsme prý morová rána Evropy. Tak platíme za Burešovo strašení a lži, jen aby ten gauner a jeho klaka mohli dál v klidu tunelovat státní kasu, vyrábět obří dluhy a ničit stát.

Není divu, že jsme jako morová rána Evropy, když na západ od našich hranic se na mediálních loukách popásá stejná pakáž, která si z koronáče udělal živnost, protože by už neměla o čem psát. Mediální pakáž česká šíří Burešovi bludy a stejná mediální pakáž v zahraničí je ochotně papouškuje. Mediální hyeny a bulváři všech zemí spojte se.

Sdílej:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »